Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WypiorePosprzatamNaprawie:
Ja mam dzisiaj szczepienie. Poszedłem się zarejestrować w czwartek na środę miałem już termin.
W Białymstoku szczepią wszystkich jeżeli wyrazi się chęć ale pierwszeństwo ma dana grupa wiekowa.
Jeżeli zostają jakieś szczepionki można się zarejestrować i zaszczepić niezależnie od wieku.
wołaj jak będzie zakrzepica


@illuminatiie: no i będziesz czuł się wtedy spokojnie? Bo jaki ma być cel zbierania takich jednostkowych nie mających żadnej statystycznej wartości danych? Masz na necie mnóstwo danych jak często występuje zakrzepica to jest dużo bardziej wartościowe niż myślenie że jest duża szansa wystąpienia bo usłyszałes jakaś anegdotkę o pielęgniarce z dupy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@nocnica: Możesz albo zadzwonić na infolinię i tam szukają Ci miejsca w mieście, które Ci pasuje (o ile jeszcze sa miejsca) albo sama przez profil zaufany się logujesz i rejestrujesz :)

Do placowki nie zalecam dzwonić, bo jak pracowałam na rejestracji do szczepień, to były z tym mega cyrki. Zapisywali na swoje listy, których nikt nie widzial, jedni dostawali, inni nie. Dramat
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tomkol: byla rejestracja na początku roku dla wszystkich, taka przedwstępna. Jak ktos sie zapisal to teraz może wcześniej niż inni.
Ja rocznik 1990 dzisiaj zapisany na 6 maja na Moderne