Wpis z mikrobloga

@WypiorePosprzatamNaprawie: Zakrzepica ręki u znajomej pielęgniarki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po Astrze. Wygrałem?

Pytam bo ojciec ma też Astrę dostać. My też będziemy się szczepić. Jedyna rzecz jaka mnie martwi przy tych szczepionkach to właśnie ryzyko zakrzepicy. johnson and johnson też podobno "wywołuje".

Najchętniej to bym pogadał z kimś kto takie szczepionki projektuje i się na tym zna.
  • Odpowiedz
@illuminatiie: Gdybym dostał zakrzepicę to pewnie ciężko mi będzie pisać, ale postaram się wołać. Mimo wszystko prawdopodobieństwo, że dopadnie mnie takie powikłanie jest tak niskie, że w ogóle się tym nie przejmuje.
  • Odpowiedz
@WypiorePosprzatamNaprawie: a czemu rocznik 91 już może się zapisywać? Sam jestem 92 a słyszałem tylko coś ze po którymś maja.


@tomkol: bo wyraził zainteresowanie szczepieniem w pierwszym kwartale i od dziś wszyscy 30+, którzy wyrazili mogą się rejestrować. Roczniki lecą dniami jak leciały, ot trochę szybciej jest możliwosć
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WypiorePosprzatamNaprawie:
Ja mam dzisiaj szczepienie. Poszedłem się zarejestrować w czwartek na środę miałem już termin.
W Białymstoku szczepią wszystkich jeżeli wyrazi się chęć ale pierwszeństwo ma dana grupa wiekowa.
Jeżeli zostają jakieś szczepionki można się zarejestrować i zaszczepić niezależnie od wieku.
  • Odpowiedz