Wpis z mikrobloga

Siema Mirki i Mirabellki,
Jakiś czas temu zaczęłam bawić się tarotem ;)
Traktuję wszystko w życiu jak zabawę, więc i karty są dla mnie pewną formą ciekawej rozrywki :D
Karta że zdjęcia jest kartą dla wykop pl, która mi przyszła po skupieniu się na tym portalu, ludziach, co trafi do was, nas :)
Moja interpretacja to : Każdy z nas, z was, każdy jako indywidualna jednostka ma swoje własne credo życiowe (odbieram to jako czystą intuicję co dla CIEBIE jest dobre, korzystne) i tego się trzymaj! ZAWSZE. Jeśli czujesz, że masz w życiu zasadę, cel, dążenie, marzenie, impuls to brnij w niego, nie patrz i nie słuchaj jakichkolwiek rad, opinie, gustów, darcia mordy - jak na tej karcie ilustrują to postacie, które Ty możesz spotkać na swej drodze życia. Patrz się na to z uśmiechem, bo to tylko małe błahostki :)
Jeśli ktoś chcę kartę dla siebie z czystej ciekawości, zabawy to mogę napisać na PW albo w komentarzu ;) przez net też to działa :D
I jak mówię - dla czystej zabawy :)

#tarot #okultyzm #magia #ezoteryka #zabawa #karty #heheszki
un_espoir - Siema Mirki i Mirabellki,
Jakiś czas temu zaczęłam bawić się tarotem ;)
T...

źródło: comment_1619541333n38ZKrJmAI6xJSPUL0JKwv.jpg

Pobierz
  • 25
@welsu101 czuję, i tak wyszło, że najbardziej zamartwiają Cię porównywania do innych osób. Czujesz przez to rezerwę, strach, poczucie wyższości lub niższości w stosunku do innych. Chodzi tu np o bogacza - czujesz uniżenie, jak żebrak to czujesz wyższość. Jest to męczące, bo zamiast skupić się tylko na sobie, na swoim życiu to myśli ciągle z każdą czynnością porównują Cię do innych. To bez sensu. Może spróbuj skupić uwagę na tych myślach,
un_espoir - @welsu101 czuję, i tak wyszło, że najbardziej zamartwiają Cię porównywani...

źródło: comment_1619551902rdpG2OibRUQVhvtaOiQisE.jpg

Pobierz
@welsu101 fajnie :) jak podchodziłam do kart to nie spodziewałam się takiej trafności, a są niesamowicie dokładne. Potwierdziły mi to właśnie ledwo znane osoby, którym robiłam i były w szoku, że nie mamy kontaktu a dużo podpowiedzi, w którą stronę iść :D miłego dnia
@Przegwin Powinieneś skupić się na obniżaniu ważności spraw w swoim życiu, które odciągają Cię od swojego rozwoju, od rozwoju swojej pewności siebie. Najważniejszy jesteś ty sam, Twój komfort, Twoje myśli, zdrowie, rozwój osobisty. Może Ci się wydawać że ważny jest hajs, dom, wakacje, przedmioty ale najważniejszy jesteś TY. Kiedy zaczniesz o siebie dbać, o swoje wnętrze to przyjdzie naturalnie, automatycznie pewność siebie oraz inne mile rzeczy :) z całego tarota widać że
un_espoir - @Przegwin Powinieneś skupić się na obniżaniu ważności spraw w swoim życiu...

źródło: comment_1619994250s3QPfbRcBiyNtvwu7pPTx9.jpg

Pobierz
@Przegwin fajnie, że się zdecydowałeś spróbować :) na karty, dużo osób podchodzi z rezerwą. Jak będziesz miał kiedyś pytanie do upewnienia się, możesz mi je zadać na PW a ja ogarnę z kart i zrobisz z odpowiedzią co będziesz chciał :) pozdrawiam Mirek, miłego poniedziałku i życia
@Nizax w centrum widać mocne osadzenie w sobie, widzenie siebie i swojej drogi. Masz już cel jako jednostka i skup się tylko na tym - na swoim celu, jakikolwiek on jest :) pamiętaj że Twój świat, Twoja przestrzeń troszczy się o Ciebie co jest po prostu odbiciem Twojego JA w rzeczywistości. Bardziej u podstawy widać że jesteś pewny siebie i szacunku, miłości do własnej osoby. Super :D na dole nie bez znaczenia
un_espoir - @Nizax w centrum widać mocne osadzenie w sobie, widzenie siebie i swojej ...

źródło: comment_1620137865hVky8QMl8zLGUhE3CBk1aM.jpg

Pobierz
@wierze_ze_bylo_warto w centrum widzę rozpoczęcie odnajdywania się w zależnościach tego świata i jakby ignorowania ich co do własnej osoby. Ktoś jest zły, ktoś jest dobry ale Ty jesteś TY. Jesteś sobą, jesteś obok tego. W świecie zewnętrznym, iluzorycznie może się walić ale Ty dostrzegasz przyczyny, schematy, podobieństwa, zależności i jesteś ponad tym jako osoba, jako dusza. Możesz już dostrzegać albo zaczniesz, że gdy zaczynasz zachowywać się, myśleć, odczuwać emocje, osoby czy sytuacje
unespoir - @wierzezebylowarto w centrum widzę rozpoczęcie odnajdywania się w zależnoś...

źródło: comment_1620138857tMJrNhM6fejIdjWV3okKeK.jpg

Pobierz
@un_espoir: dzięki i również miłego dnia :P
Kurde chyba sam szatan przez te karty przemówił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Miejmy nadzieję że jest tak rzeczywiście jak napisałaś, a nie tylko mi się wydaje tak przez ostatnie lata tylko ( ͡ ͜ʖ ͡)
Niech no tylko wygram walkę z uzależnieniem do gier, bo to aktualnie mój jedyny hamulec ( ͡° ʖ̯