Wpis z mikrobloga

Jakiej mody u #rozowepaski nie możecie pojąć? Ja ostatnio widzę powrót tych spodni rozszerzanych na dole, 'dzwony' to się chyba nazywa i bawi mnie strasznie, że jak już wyjdę na miasto to co druga ma stylówkę właśnie z tymi portkami, a ani to ładne, skraca nogi i jakieś takie grubsze się w nich wydają.
#pytaniedoniebieskichpaskow
  • 21
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@martini_glass: nie trawię mrocznych stylówek np. gotek i metalówek. za gówniaka takie laski mi się podobały, teraz napawają mnie obrzydzeniem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@martini_glass: Jak jest dużo makijażu, nawalenie kolczyków, tatuaży na ciele. Lubię jak kobieta jest naturalna, ewentualnie coś delikatnie podkreśli. Z ubioru nie przepadam za jakimiś stylówami z subkultur, fajne jest u niej zachowanie takiej neutralności.
  • Odpowiedz
Dużo mijam ostatnio takich ubranych jak z konteneu dla bezdomnych, jakieś wielkie kurtki, spodnie kilka rozmiarów za duże etc, na bank się z czymś takim spotkaliście nie raz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@martini_glass: wiem że jestem różową ale mnie osobiście odrzuca jak laski mają założone fajną elegancką sukienkę lub po prostu ładnie przylegającą do ciała i do tego wielkie buciory albo adidasy na mega grubej podeszwie. Do zwiewnej i lekkiej sukienki przecież pasują już bardziej czółenka lub szpilki, no już w ostateczności sandały lub trampki...
  • Odpowiedz