Wpis z mikrobloga

Pamiętam tamten dzień jakby to było dzisiaj. Wróciłem w tedy z budy i akurat zawsze tego dnia tygodnia wracałem o godzinie, o której w telewizji leciała Pierwsza Miłość. Zasadniczo nie oglądam i nie oglądałem nigdy takiego badziewia, ale w tamtym okresie, powróciwszy ze szkoły, lubiłem sobie coś włączyć w tle, tak żeby zabić ciszę. Kablówki nie miałem, do wyboru 5 kanałów, to włączało się Polsat, Pierwszą Miłość i brało się za lekcje. W pewnym momencie doszło do tego, że znałem aktualną fabułę, wydarzenia i wszystkie osoby z serialu itd. Pomimo tego, że nie zwracałem za bardzo uwagi na odpalony telewizor. Tamtego dnia emitowanym był akurat odcinek z nową postacią, którą miała zagrać Sylwia Gliwa (1021. sezonu pierwszego). Pamiętam moją reakcję, najpierw nie zwracałem uwagi na telewizor, ale kiedy wyświetlana była scena z nią w roli głównej, wpierw usłyszałem jej glos i z zaciekawieniem spojrzałem na kineskop telewizora, otworzyłem oczy szeroko ze zdziwienia i powiedziałem głośno:

O CHOLERA, JAKI MILF, ALE DORODNE CYCUNIE, MMMMMMMM


Odłożyłem zeszyt i obejrzałem ten odcinek Pierwszej Miłość praktycznie do końca. Tego samego dnia waliłem niemca po hełmie aż huczało, fantazjując o Sylwii i jej piersiach. Z perspektywy czasu sądzę, że mogłaby zająć wysokie miejsce w top polskich milfów obok np. Małgorzaty Sochy. Czy zajęłaby pierwsze miejsce? Tego nie wiem, natomiast wiem, że jeśli dożyje czasów kiedy będzie można zamówić spersonalizowaną sekslalkę o wyglądzie dowolnej osoby, to prawdopodobnie kupię taką o wyglądzie Sylwii Gliwy. Chciałbym zobaczyć miny ludzi, którzy będą opróżniać mieszkanie po martwym dziadku i znajdą kukłę z cyberskóry w szafie xD

czlowiekkomar - Pamiętam tamten dzień jakby to było dzisiaj. Wróciłem w tedy z budy i...

źródło: comment_1619473088ijzE3JoZb3nHDORZH7ccKV.jpg

Pobierz
  • 29
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@czlowiekkomar: Może nadejdą takie czasy, że ludzie zaczną personalizować swoje seks-lalki na osoby z własnego otoczenia. Nie znam zbyt wielu osób, które nie miały "crusha" z dzieciństwa, a wszystko kończyło się na fantazjach, bo puls i stres nie pozwalały na logiczne myślenie. Czy technologia nie pomoże spełnić mokrych snów niektórych osób?

Śmiesznie by było znaleźć siebie w postaci lalki służącej do zaspokajania potrzeb seksualnych ( ͡° ͜ʖ ͡°