Wpis z mikrobloga

da sie jakos pozbyc tego ze ja np sprawdzam po 10razy kieszenie jak gdzie ide czy mam wszystko kilka razy czy lodowke zamknolem czy gaz wylonczylem i musze to zrobic wiele razy eh nawet niewiem kiedy to weszlo w moj nawyk eh nie boje sie umrzec i wogole chyba za duzo filmow w moim zyciu bylo bo jak jade autobusem to obserwuje kazdego czlowieka od nog do glowy jak sie ruszy co zrobi

#przegryw #polska #lekarz #medycyna
  • 13
@Matsew: cierpię na pare takich, sprawdzam po kilka razy czy mam drzwi w domu zamknięte, te wejściowe i każde inne, czy szafy są zamknięte, czy czajnik od prądu odłączony. Sukcesem jest, ze od dobrego roku nie cofam się z parteru na drugie piętro sprawdzić czy drzwi są zamknięte, a wcześniej potrafiłam tak 3 razy łazić w górę i na dół. Jednak nie wiem jak to się stało, że mi to minęło,
m po kilka razy czy mam drzwi


@karollq: NO JA KIEDYS WRACALEM 3PIETRA BY SPRAWDZIC CZY DRZWI ZAMKNIETE
ALE TERAZ JAKOS ZAPOMINAM SPRAWDZIC JESZCZE RAZ ALE Z TYLU GLOWY MAM TAKIE ZE MOGLEM JEDNAK NIE ZAMKNAC
@Matsew: ciężko się w autobusie zrelaksować, zawsz ktoś Cię trąca, ktoś Ci kaszle. Przez jakiś czas robiłam zdjęcia odłączonego żelazka, ale już nie robię. Prawie się samowyleczylam
@karollq: tak tylko pozatym ze jade autobusem to kazdy budynek traktuje jako potencjalne miejsce zbrodni albo ze kogos tam przetrzymuja itp wczoraj jezdzilem o 3 w nocy na rowerze po miescie i mialem to gdzies ze moge umrzec bo musialem sprawdzic czy ktos nie chcesz pomocy i nie moglem spokojnie wrocic do domu bo robilem 4kolka eh