Wpis z mikrobloga

@MikiPL: Ostatnio znalazłem laptopa, który już był "rozebrany" z ramu i dysku, ale wyciągnąłem z niego całkiem fajny moduł wifi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale Twoje znalezisko to prawdziwa perła, to tak, jakbyś będąc krasnoludem odnalazł Serce Góry.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
A ja hejtuje gościa, co wyrzucił, nie dlatego, że wyrzucił, ale dlatego, że wyrzucił do zmieszanych.
Przecież są specjalne kosze na elektrośmieci.
  • Odpowiedz
niezły, kretyn, 2500 zł wyrzucił


@Gronbar: stąd moje wątpliwości, mysle ze op jest podłym grubasem i chce nas wkurzyć xd, i bozia go skarała jak robił zdjęcie i kucnął na kompa, stąd to wgniecenie xd
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mit-nick: mam ciekawsze rzeczy do roboty, niż baity na wykopie xd

Ogólnie nóżki też są w #!$%@? połamane więc jestem ciekaw historii jaka stoi za tym kompem...
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Dej_mi: teoretyzuje nad #!$%@?ą kobietą, albo nad właścicielem mieszkania który sprzątał po wynajmie...

Komp był składany na fakturę bo to Actina... Na dole ma kartkę ze specyfikacją jeszcze xd
  • Odpowiedz
@Gronbar: Ludzie często się nie znają i jak widzą, że coś jest uszkodzone wizualnie to bez zastanowienia wyrzucają takie rzeczy. Mnie tak raz matka wyrzuciła drona tylko dlatego że myślała że jest zepsuty. A miał tylko zdjętą obudowę, bo akurat czekałem na nowe akumulatory. Kiedyś też opisywałem, jak po mojej wyprowadzce z domu, wyrzuciła nieprzerobionego PSXa w oryginalnym pudełku, z dwoma dualshockami i kilkoma oryginalnymi grami. Tylko dlatego że leżał na
  • Odpowiedz