Wpis z mikrobloga

@fotoskora: triathlon to najprostsza licencja do zdobycia i powołują wszystkich. U mnie nawet chłopaki z boksu się na triathlon przerzucali, bo ich do boksu nie powoływali.

A co co do liny, to nawet jak cię powołają to i tak nie możesz ćwiczyć na legalu. Oficjalnie to musi być sport olimpijski, a przeciąganie liny chyba takim nie jest.

Przynajmniej wg tego:

"Wyłącznie członkowie kadry narodowej polskich związków sportowych w sportach olimpijskich i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fotoskora: tak się tak często to zmienia, że najlepiej się upewnij jeszcze i doczytaj. Tj z tego co wiem podałem Ci aktualny stan, ale nie wiem czy rano czegoś nowego Morawiecki nie ogłosił na tweeterze( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ryhu: Powiem tak, siłownie już mam gdzie mogę wbić poćwiczyć ale problem polega na licencji i na tym ze muszę im przestawić to ze jestem w kadrze narodowej i to jest największy problem...
@fotoskora: Dużo osób, które znam zdobywało licencje poprzez inną organizację, a potem wystarczyło mieć tylko wydrukowanie potwierdzenie od nich. W sumie teraz to i tak 80% siłowni się zamknęło nawet dla tych kadrowiczów.