Wpis z mikrobloga

#!$%@?ę wykopalisko, tylko mirko. Dyskutuję z takim baranem pod znaleziskiem o śmierci polskiego żołnierza. "Dyskusja" to za dużo powiedziane, sprowadza się to dużo bardziej do 'hurr durr polacy okupanci, talibowie biedni, propaganda usa hurr, eot'. Ewentualnie "twoje zapatrywania mam w dupie (...) okupacja to okupacja". No i bądź tu mądry i pisz wiersze () #shitwykopsays #buldupycontent
  • 9
@ciepol: Też nie lubię tego robić, ale kiedy ktoś pisze takie #!$%@? pod znaleziskiem o śmierci polskiego żołnierza to krew mnie zalewa. Nie dość, że wykazuje kompletną nieznajomość tematu to jeszcze życzy śmierci naszym.
@ciepol: Kiedyś mi się chciało, ale doszedłem do wniosku, że to syzyfowa praca. Napiszesz długi komentarz ze źródłami, naszukasz się danych itp a taki delikwent i tak napisze tl;dr żydowska propaganda.

Mogę prowadzić rzeczową dyskusję na argumenty, co widać chociażby pod znaleziskami dotyczącymi EJ, ale druga strona musi tego chcieć.

Z resztą, ciężko merytorycznie odpowiedzieć na 'Śmierć okupantom'.
@ciepol: Może. IMO dużo lepiej jest posiedzieć na dworze/iść na rower niż za wszelką cenę psuć sobie nerwy udowadnianiem innym, że nie mają racji - i tak w 99% mają to gdzieś.


Kiedyś nawet w komentarzach na onecie próbowałem ludzi przekonywać pod znaleziskami o Afganistanie i energetyce jądrowej. Cóż, byłem młody i głupi.