Wpis z mikrobloga

Zdaniem komentatora Macieja Noskowicza GKM jest obecnie najsłabszą drużyną w lidze, zaś Moje Bermudy Stal Gorzów najlepszą. Zauważył on również, że gorzowianie posiadają wciąż spore rezerwy. - Marcus Birkemose dzisiaj zadebiutował i pokazał, że może wygrywać. Natomiast będzie to zawodnik, który zagwarantuje Stali wyższe zdobycze punktowe - stwierdził.


Nie chce zachwalać Stali, ale bez juniorów będzie ciężko z rozpędzającym się Wlokniarzem i przeciwko Sparta z Tai'em. Nie tylko o bonus ale tez o wygrana w Gorzowie..
#zuzel
  • 19
@lubie_piwo: Tez mi się wydaje że stal idzie po mistrzostwo, Wrocław zawodzi. Stali może zagrozić Leszno ale piątka seniorów musi mieć mecz życia albo Zmarzlik słabszy dzień :P

Wrocław mnie rozczarował, nawet bez Taia powinni mocniej powalczyć
@MacDeez:

piątka seniorów musi mieć mecz życia


Otóż nie musi, Leszno ma taką seniorkę że wystarczy, że wszyscy będą w formie. Coś typu 5x10, na tyle wszystkich stać jak najbardziej. Stal ma mniej pewnych seniorów poza Vaculem i Zmarzlikiem. Co nie zmienia faktu, że teraz faworytem wydaje się być Gorzów.

@lubie_piwo:

z rozpędzającym się Wlokniarzem


Włókniarz to na teraz z Wrocławiem o play-off powalczy a nie mistrzostwo xD. I w
@lubie_piwo: Też tak myślałem na początku sezonu, ale Gorzów raczej zdobędzie DMP, Zmarzlik do końca sezonu przegra maksymalnie może w 2 biegach jak będzie testował nowy sprzęt i jechał 1 ręką z zamkniętymi oczami i zdefektuje na 1 miejscu. Taki Nicki w ZG robi 16 pkt, wszyscy się podniecają, a przyjeżdża Zmarzlik i te wszystkie Madseny i Pederseny sa 2 klasy niżej.
@koldinho Pamiętasz jak Nicki podłożył się zeby Unia Tarnów spadła? Wiem ze GKM to jego ostatni klub będzie w karierze, nie wróci juz tez do GP. Madsen to Pedersen tej dekady wymiata tam. W sumie Dania ma pakę i godnych następców Pedersena - Madsen,Thomsen, Michelsen.