Wpis z mikrobloga

@Bestro
@Corona_Beerus
@Flasher chyba wyciągnę wkład jak mówicie, chociaż z drugiej strony planowałem to zostawić samemu sobie na jakiś czas. Obserwuje profile twittera nftart lub kanały na Youtube wpisując ich frazę, widzę że ludzi i szumu przybywa bo takie wzrosty przyciągają uwagę nawet takich amatorów jak ja, Może hype dopiero nadejdzie, chociaż z drugiej strony głupio byłoby nie wyciągnąć wkładu i skończyć z jakimiś groszami.
@Padoks: Dokładnie tak będzie. Wykres spada, później rośnie. Więc lepiej sprzedać jak jesteś na sporym plusie, niż np będzie w dołku i sprzedasz: bo już długo nic się nie dzieję, bo od miesiąca wciąż jest go mniej. A tak zostawiasz sam profit, nigdy nie będziesz stratny.
to jest giełda xd cała zabawa w tym. Ja wrzuciłem 32$ dzisiaj jest 212$ i wypłaciłem sobie połowę żeby mieć na kolejne inwestycje, a reszta sobie działa

@hordkall
@Drakix123: no i takie podejście jest w pyte. A takie #!$%@? paper hands, diamond hands. No #!$%@? #!$%@? się w dół to będziesz żałował. I tyle.
@Corona_Beerus no i dokładnie. Cała nauka w tym i jakby fun, wiadomo ktoś inwestuje 100k to okej zabezpiecza się, monitoruje itp... A w tym przypadku te 100-300$ to żadna inwestycja. Pobawić się, zarobić coś lub stracić i potem szukać czegoś kolejnego, a tamte gówno holdowac bo może kiedyś wzrośnie ¯_(ツ)_/¯
@Drakix123: tylko zobacz że ty np wyszedłeś z nftart wkładem i żaden ruch cię już nie obchodzi, a większość się dopiero teraz się ładuje - na górce. Tłukę im do łbów żeby nie kupować na górce bo nie nadążam z drukowaniem certyfikatów wykopowych inwestorów. Po wzrostach zawsze są spadki.
@Corona_Beerus no tak to prawda, chociaż może akurat górka iść do góry. Ja wpakowałem też na górce ale ona dopiero zaczynała rosnąć :D i pewnej spadnie to niedługo ale czuję, że tutaj też jest potencjał i coś z tym więcej będzie jak twórcy zaczną bardziej się reklamować.
@Corona_Beerus no o to chodzi. Są też wariaci, którzy grają 1:1 ale to też jest zasada, że jak masz możliwość wrzucić sobie tak do zabawy 10k$ to znaczy, że to jest jakiś malutki procent ogólnego budżetu. I wtedy można sobie zaryzykować. A strata się nie martwić bo i tak się odbije. A w naszym przypadku lepiej ryzykować ale ten zarobiony fundusz odkładać i zostawiać włożony kapitał. Albo wyciągać włożony kapitał + 30%