Wpis z mikrobloga

#!$%@? Mircy, co się odpsowiło przed chwilą.

Byłem na spacerze z psem i na skwerku była tylko jakaś parka z jakimś yorkiem czy innym niezbyt okazałym produktem inżynierii genetycznej xD

Bez smyczy, więc ja też swojego spuściłem, żeby pokicał.
No i tak po 3 minutach mój Ziomek zainteresowany podbiegł do yorka się bawić, a parka yorka hyc na ręce i w krzyk, że proszę swojego psa zabrać natychmiast.

No to ja zesrany w sekundę podbiegam, zdziwiony bardziej niż oba psy razem wzięte i się pytam, czy wszystko w porządku, czy coś się stało.

A typek do mnie, że fizycznie to może nie, ALE PSYCHICZNIE TO ONI SĄ TYDZIEŃ TRENINGU W PLECY.
W SUMIE NAWET MIESIĄC TRENINGU


Na to dictum odpowiedziałem No to sorry xD i odszedłem w siną dal

Trzeba było nie brać psa z mózgiem wielkości orzeszka.

#oswiadczeniezdupy #psy #spacer #patologiazmiasta #psiarze
  • 241
via Wykop Mobilny (Android)
  • 392
@nickjaknick: I mieli rację, bo nie każdy chce by jakiś obcy pies podbiegał do ich psa. Ja na pewno też byn sobie tego nie życzyła. A nie mam psa, który się boi innych psów. Tylko zwyczajnie ich nie lubi i takie interakcje nic jej pozytywnego do życia nie wnoszą. Wręcz przeciwnie.
Następnym razem zapytaj się wlaścieli o to czy Twój pies może się z innym "pobawić" zanim to zrobi. Wtedy nie
@nickjaknick ogolnie jestescie siebie warci :p

-Ty z gory zakladasz ze OBCY pies jest dobrym towarzyszem do zabawy z twoim.

-Oni biorą psa na ręce co tylko utrwala jego nieporadność, oraz chodza bez smyczy co dla innych wlasiccieli psów jest znakiem ze swojego nie musza przypinac bo jak przypadkiem podbiegnie to nic wielkiego sie nie stanie.
@mikaliq
@nickjaknick
@Pangia
@matra
Widze ze ciezko niektórym zrozumieć ze sytuacje powodujace mozliwy regres u psa z jakims problemem powoduja u wlascicieli emocje. Ludzie wkladaja kupe swojego czasu i pieniędzy na behawiorystow. Moze kiedys zrozumiesz jak raz czy drugi taki obcy york podgryzie ci psa i zacznie przejawiac on niechciane zachowania, czego ani Tobie ani psiakowi oczywiscie nie zycze.