Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki i Mirabelki, czy to możliwe? Dzisiaj poczułam coś dziwnego jakby ktoś mnie ściągał myślami. Ostatnio w nocy czułam jakby ktoś mi coś z szyi zsuwał. Pewnie to paraliż senny był, ale nie chcę nikogo się pytać, ponieważ wezmą mnie za chorego. Ja nie wierzę w wszechświat itd, ale też dziwne rzeczy mnie spotykają i nie wiem jak o tym myśleć.

#feels #psychologia #kiciopyta #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6085d249df02be000aefea47
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 4
MętnaEskimoska: zjedzą mnie tutaj z własnego konta, więc napiszę z anonima. Nie żartuję.

Jeśli jesteś katoliczką, pójdź do spowiedzi, módl się, załóż poświęcony medalik, pokrop łóżko wodą święconą.
Jeśli jesteś innego wyznania - módl się. To naprawdę pomaga

Zaakceptował: LeVentLeCri
OP: Mam medalik, ale ogólnie to tylko raz ten dotyk poczułam. No może kiedyś w dzieciństwie miałam jakieś parapsychiczne przypadki, ale to było jak miałam 10 lat chyba. Z resztą teraz jestem dorosła i no mam mętlik w głowie z tym wszystkim, co mnie spotkało dotąd. Nie wierzę w Wszechświat, znaki zodiaku itd. Tylko te sny mnie męczą strasznie, gdy moje myśli są zajęte czymś innym. Dosłownie jakby ktoś mną próbował