Wpis z mikrobloga

Dziś na stacji starszy gościu nie chciał być trzecim autem w kolejce i podjechał do dystrybutora ON TIR włożył pistolet i kuur ludzie odrazu jak nacisnął...
Jak lunęło XDD Całe spodnie zachlapane,auto,kostka chyba z 5l ropy XDDD WTF? XD
O co to chodzi nie da się tam osobówki tankować,takie ciśnienie że z baku wywala?

#samochody #bekaztransa #motoryzacja #heheszki #pytanie
  • 25
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@LonNon: da soe tankowac o ile zmiescisz pistolet. Jedyne czym sie te dysyrybutory roznia to predkoscia tankowania, a przy tym samym cisnieniu musza miec szersze otwor. Mozna normalnie tam tankowac osobowki.
  • Odpowiedz
@LonNon: Ten dystrybutor różni się tym że paliwo leci dużo szybciej oraz na niektórych stacjach pistolet ma grubszą końcówkę. W przypadku niektórych aut (np astra h) ten grubszy pistolet nie wchodzi do wlewu, i masz efekt taki jak opisałeś XD
  • Odpowiedz
@LonNon: Tak w ramach ciekawostki to jak miałem Nissana Navare to często tankowałem na tych dystrybutorów bo pistolet wchodził na styk a tankowanie było szybsze( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@LonNon: Przecież większa średnica jest pistoletu i nie włoży go do baku w osobówce. Pewnie przyłożył tylko do rantów i myślał ze zatankuje


@zpord: do octavii I bez problemu wejdzie pistolet od tira, tylko trzeba uważać pod koniec tankowania, bo można się ochlapać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@LonNon: Mój ojciec kiedyś zrobił tak samo. Pierwsze naciśnięcie i całe spodnie w ON, ale zatankował do końca, jak już wyczuł pistolet :) ZTCP to pistolet normalnie wchodził, ale to było kilka lat temu, więc #!$%@? wi.
  • Odpowiedz
@zpord
@LonNon Pracowałem kiedyś na stacji i dużo ludzi tak robi, a ten to jakiś wyjątkowy debil, bo jak można nie zauważyć że pistolet nie wszedł we wlew paliwa xDDD

Dosyć to wygodne jak Ci się śpieszy i jest kolejka, bo raz, nie stoisz w kolejce, dwa, wlanie 50l i zatankowanie do pełna trwa parę sekund, a ON czy ON TIR to to samo paliwo. Niektórzy myślą, że do ciężarówek
  • Odpowiedz