Wpis z mikrobloga

@Mescuda: Jak zwykle propaganda i skandal! Żeby sztuke nowoczesną mieszać z masówka z urzedniczej, a jeszcze gorsza z przestępcami co wykorzystują osoby upośledzone! Masakra jakaś! Na takie coś nasze podatki cieżkie idą, zero respektu, zero riserdżu, żebym ja się na ten temat wypowiedział, po prostu masakra jakaś, powinno się do mnie napisać połączyć na skype i ja bym się wypowiedział... wstyd. Nie o taką Polskę walczyli nasi dziadkowie.
@Rafatus69: już jesteś tak odrealniony że nie potrafisz odróżnić ludzi upośledzonych, dlatego bronisz kamerzysty żeby też samemu się wybielić że niby papiery trzeba mieć żeby stwierdzić czy ktoś jest upośledzony, ale czekaj... czasem nie groziłeś jej czasem że zadzwonisz do psychiatryka żeby ją znowu zabrali? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Rafatus69: co ty za bzdury gadasz? ty myslisz, ze te wymyslane historyjki sa smieszne? czy moze to ma mnie irytowac jakos? a moze to ten slynny "trolling" o jakim chwaliles sie na swoim lajcie xdd

przeciez ta twoja mitomania jest tak sucha i oklepana, ze trzeba byc kompletnie bezrefleksyjną jednostką by dalej ciągnąć ta smutną farsę. przygladam sie twoim zalosnym probom szczekania z politowaniem i zazenowaniem. twoje prymitywne proby (sam nie
@decadence: Aha czyli siedząc w kilka osób na discordzie i traktując ich "powaznie' wymyślałes te wszystkie historie? Czyli ty zwykły mitoman i oszust po monarze jesteś. Ha tfu na ciebie... P.s nie kłam, że troliwales mnie, bo wtedy nie wiedziałeś, że jestem na tym discordzie. Jesteś mitoman i oszukiwałeś ludzi, których traktujesz "powaznie' oszuście hahaha widzisz sam w własne gówno wlazles kłamco...
Rafatus69 - @decadence: Aha czyli siedząc w kilka osób na discordzie i traktując ich ...

źródło: comment_1619376281WtAg1O9dpWWcCnzwvL1VCT.jpg

Pobierz
@Rafatus69: pff, no i? XD co to ma wspolnego z tym, ze TVP pokazywala dzisiaj jak upity w 3 dupy biles marlenke w chesterze a chwile pozniej pokazywali kamerzyste XD chlopie, stawiany jest ci zarzut, ze biles uposledzona dziewczyne na swoich strimach, a ty mi wklejasz moje rozmowy z discordami o aucie :D

czy ty az tak glupi jestes, albo naiwny by sadzic, ze mi zaszkodzisz, czy zdenerwujesz mnie tym w
@Rafatus69: hmm wstawiłem film z youtube z twojego strima gdzie mówisz że marlenka jest chora psychicznie i chcesz dzwonić do szpitala psychiatrycznego bo sie boisz o swoje zdrowie, a teraz widze że spadło z wykopu ( ͡° ͜ʖ ͡°) czyli wypierasz się tego bo boisz się że zostaniesz wmieszany w to co kamerzysta? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Rafatus69: Kurde widzisz, tak to jest jak się do kogoś nic nie ma, nawet szacunku. Tak mnie interesujesz, że nawet nie doczytałem. Ty to ja muszę nowego e-maila napisać do Straży Granicznej i KGP Białystok, proszę powiedz to coś takiego? Widzisz człowiek tyle ma na głowie, że głupot nie doczyta. A no i, że dach panoramiczny spoko spoko coś tak jakby mi to beż ni to żółty.
Rafatus69 - @Rafatus69: Kurde widzisz, tak to jest jak się do kogoś nic nie ma, nawet...

źródło: comment_1619377428X0RzNJfOYj95WFKpWKrU6W.jpg

Pobierz
@Rafatus69: dlaczego uciekasz od mojego pytania? ( ͡° ͜ʖ ͡°) wypierasz się tego że wiedziałeś że marlenka jest chora psychicznie pomimo tego że jest nagranie z twojego lajwa na yt gdzie mówiesz że jest chora psychicznie i chcesz dzwonić do szpitala psychiatrycznego bo boisz się o swoje zdrowie?