Wpis z mikrobloga

Może ktoś powiedzieć czy gra ,,Hell let loose" pójdzie w full hd i 60fps przynajmniej na tych średnich ustawieniach na poniższej specyfikacji? Może ktoś ma podobny sprzęt i gra? Nie chcę kupować i męczyć się z niskimi fps'ami, a czytałem, że niektórzy narzekali na optymalizację, z góry dzięki :)

Specyfikacja:
Karta: GTX 1060 6gb
Procek: ryzen 1600x
Ram: 16 gb ddr4
Dysk SSD

#hellletloose #gry #pcmasterrace
  • 6
@rawison: nie. Po ostatnim updacie zdaje się zablokowali możliwość zmiany ustawień silnika gry. Te ustawienia bardzo optymalizowały rozgrywkę dając potężnego kopa w FPSach. Ostatnia aktualizacja też bardzo napsuła w kwestii listowia.
Mam Ryzena 3600x i GTX 1060 6GB i z 70-80 stałych FPS mam obecnie 35-40 i ni ch*uja nie mogę mieć więcej bez obniżania jakości grafiki.
@rawison: Po ostatnim update optymalizacja nie istnieje. Mam ryzena 5, 1080 gtx-a i przestałem grać. Ma wyjść update optymalizacyjny - kiedy? Niby za kilka dni - ale nadal cisza. Ja bym zdecydowanie zaczekał na Twoim miejscu. Nawet na min detalach przez pierd^^$$ krzaki często są freezy. Nie znam żadnej osoby z gorszą kartą (czyt. nie z rtx 30xx), która by nie narzekała.
@MajoZZ: Boleśnie się o tym przekonałem, bo dziś akurat kupiłem haha, mam to samo, gra momentami trzyma stabilne 60 klatek, ale są chwile, że zerwie niemiłosiernie, i jest ogromny drop. Dziwi mnie w sumie ta optymalizacja, bo zmiana ustawień niewiele pomaga, i grałem w dużo ładniejsze tytuły na moim PC, nawet to darmowe Enlisted działa pięknie i też wygląda spoko, a tutaj problemy, no nic, poczekam na patcha, mam nadzieję, że