Wpis z mikrobloga

Czy tylko mi akcja z kamerzysta wydaje się pokazywać hipokryzje polskich służb? Fakt dobrze, że go #!$%@? jednak spójrzmy na to z innej strony. Typ jest pełnoletni sam się do nich zgłosił i na pierwszy rzut oka nie wyglada ze ma papiery na to ze jest lekko upośledzony. Sprawdzając jego kanał takie osoby jak Olejnik czy dredziarz robili akcje w stylu mycia podłogi włosami itp. Zrobiła się wielka afera kamerzysta miesiąc w areszcie i z drugiej strony mamy takiego #rafatus który zamykał marlenke w klatce, #!$%@? się, pluł na nią a przy powrocie sztuki nowoczesnej w 2019 trzymał ja na mrozie czy siekiera latała centymetry od niej. Marlenka na 100% tez jest w jakimś stopniu upośledzona a jedyna interwencja jaka pamietam to pani z mopsu która odpalała rafatusowi papierosa. Nie chce tutaj bronić #kamerzysta ale albo to Co się z nim dzieje to za dużo albo rafatus również powinien ponieść jakieś konsekwencje
#danielmagical #youtube #polska #patostreamy #polskiyoutube
  • 15
  • Odpowiedz
@GoodGuyChucky93: Tylko że znęcanie się nad osobą chorą psychiczną jest ścigane z urzędu, a ty co napisałeś może być na wniosek pokrzywdzonego. Marlena nie jest potwierdzona jako osoba chora psychicznie, pewne jest że za hajs da się poniżać. Pamiętaj też że Marlena zniknęła w pewnym momencie na jakiś czas, ogarnęła się ale #!$%@?ła to wracając do rafatusa. Ogólnie tu by było trochę trudna sprawa bo Marlena też nie jest bez winny.
  • Odpowiedz
@Rafatus69: Nie wiem o czym piszesz, byłem w antyfanach i wtedy miałem jeszcze trochę empatii i chciałem ci pomoc bo sam mowiles po czasie ze #!$%@?. Na wykopie prowadziliśmy wojnę ale dałeś mi wolna rękę na restreamy oboje stwierdziliśmy ze kolegami nie zostaniemy ale topór wojenny zakopany. Jak się odpaliłes któregoś dnia napisałem do ciebie ze nie warto #!$%@? ten internet pracuj sobie u Niemca bo może ci to wyjść na
  • Odpowiedz
@GoodGuyChucky93: tak nie wyglądał na upośledzonego, że gadali w filmiku, że ma coś z głową i żaden normalny człowiek by się na to nie zgodził. No i na początku filmu debatowali w kiblu dlaczego upośledzonego im typ przyprowadził do filmiku, także pozdro.

@rafatus69 czekamy aż się zgłosisz do milionerów kamerzysty. Ty zrobisz to dużo taniej i lepiej. Wchodzenie do szamba Ci zalicza z góry, bo i tka pod siebie oddajesz fekalia.
  • Odpowiedz
@sad_budluck: Ja się ukrywam? Bo nie podaje swojego adresu XD myslenie pro gita z pato-wykopowoego-tagu xD tyle razy moje adresy latały po necie i co? pizze, e-maile do włascicieli, zero wizyt kozo-wykopków xD, to że chce mieć spokój osobisty i nie podaje mojego miejsca zamieszkania to ukrywanie się? Idz tam dalej stukać posty ja wybieram życie nara, nie gadam z tobą. Za duże mam ambicje i zbyt inteligientny jestem na dyskusje
  • Odpowiedz
@Rafatus69: Nikt nie podaje swojego adresu i to jest normalne ale nie postawisz juz spokojnie nogi w warszawie czy u siebie na prowincji,uwierz konusku ze rozumiem cie bardziej niż mało kto,zwlaszcza że nie jesteś jakimś ewenementem mitomanów z takimi przekonaniami jak twoje nie brakuje ale ciężko ci bedzie sie z tym pogodzić,wiesz że lepiej zamknąć morde ale samotność cię zbyt wyniszcza,tępych ludzi zawsze dobija samotność. Móglbys sie wziac za siebie ale
  • Odpowiedz