Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AvalonYuuna: to nie paczka tylko list nierejestrowany, idą tak długo bo to najtańsza forma wysyłki

Aliexpress standard shipping


A nie chodzi ci o Aliexpress SAVER shipping?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Andczej: połowa to saver a połowa to standard shipping. A i tak wszystkie mają numery PL. Ktoś przycina w #!$%@? u skosnookich?

Z tego co pamiętam, kiedyś przesyłka z PL na początku przyszła mi z Nysy (stąd myśl o pośrednikach - bo była wysyłana od jakiegoś Janusza z dziwnej firmy niby kurierskiej), też jakoś długo trzeba było na nią czekać. Chyba nawet już po dispute się pojawiła.
@AvalonYuuna: Jest teraz burdel z PLxxxxx. To numeracja bez śledzenia Economy, ale taka sama jest przy Saver, która jest oznaczona, że ma śledzenie, choć to raczej gie prawda. Jeżeli już jest śledzenie (hipotetycznie) to raczej tylko do momentu jak trafi do do tych gównianych, złodziejskich pośredników w Polsce, ale to i tak jakaś tajemna wiedza znana tylko AliExpress.

Nawet @alipaczka nie wiedzą jak to w końcu działa lub miało działać :D
@AvalonYuuna: Te PL ostatnio idą mi przez Szwecję. Chyba zrezygnowali z polskiego pośrednika albo coś nowego modzą i to etap przejściowy. Warto szukać takich co wartość kilku zakupów przekroczy chyba 5 $ w podobnym czasie, wtedy dojdą szybko listem poleconym 055. Czas był chyba wydłużony do 80 dni a nie 60.
@Smoak: Wygląda na to, że tak. Ja nie wierzę, że te listy ot tak giną, skoro przez tyle lat wszystkie docierały, co przecież sami możecie potwierdzić. Nawet mnie to dziwiło, bo niby bez śledzenia, ale ja nigdy nie straciłem ani jednego. Dochodziły, czasem po czasie, ale dochodziły. A tutaj giną całe zestawy zamówień. Od kiedy? Jak pojawiło się Fastpro. Pozatrudniali pewnie Ukraińców i takie skutki, bo takie sygnały dochodziły. Bo jak