Wpis z mikrobloga

@Lolek1011: ostatnie zdjęcie i post na samym dole. W skrócie. Jakaś babka starsza pisze, że jej syn obraca się w towarzystwie Krystiana, że pokazuje jej fotki gdzie Krystian obraca jakieś panny a ona go namawia na powrót do Basi, która podobno jest z Krzyśkiem aktualnie
@galileon: może tak wyglada ale tak nie jest, po prostu przyuważylam ten komentarz i uznałam ze to taka ciekawostka, może fake a może jest w tym ziarno prawdy. Zwłaszcza ze już od dawna chodzą płoty ze Krzysiu coś z Baska i w sumie pasowaliby do siebie.
@Lolek1011: widac ze fejkowe konto, komus sie bardzo nudzi xD Krzysiek mowil na livie ze jest z jakas laska co wejdzie dopiero - prawdopodobnie Justyna bo Kara bedzie z Marcinem.

A btw tez jakies konto pisalo i na stronie hp i u Krystiana ze Krystian zostanie wywalony z programu bo zlamie regulamin i uderzy patOlke. Nawet jakis brukowiec podlapal i napisal artykul, jak widac olka odpadla a Krystian jest dalej (
@Lolek1011: Krystian i materiał na partnera. Nie szanuje kobiet, jest alkoholikiem , gdy jest dużej z kobietą zaczyna jej dogryzać i wyśmiewać. Krzysiu chłop bez ikry ale wydaje się odpowiedzialny i uczciwy więc dla Basi by pasował. Tylko jest jedno ale on Rzeszów ona Gdańsk więc ktoś musi iść na ustępstwo....
@blackabigail: Porównując Marcina do Krystian się ośmieszasz. Marcin się chamsko nie odzywał do Natalii czego nie można powiedzieć o makaroniarzu. Marcin potrafi wypowiedzieć się w słusznej sprawie mimo że bezpośrednio go nie dotyczy. A to jakim chamem jest Krystian wobec Ewy to przeginka. Marcin to zupełnie inny pułap moralności niż Krystian
@Olostro Szymon leci czasami takimi tekstami do Bogusławy że szok,taki z niego jajcarz ,wszystko dla beki i jakoś nie zwracasz na to uwagi.Marcin czasami też przeginał. Oglądałam stream i nigdy nie słyszałam chamskich tekstów Krystiana w stronę Basi, bardziej droczenie się i wygłupy.Baska czasami chciała ,żeby on był bardziej poważny ale on w końcu pojechał tam dobrze się bawić .
@kartelling: no ale on tez mogl troche sciemniac zeby nie bylo ze jest z Baska. W koncu Baska tez moze wejdzie pozniej (kij z tym ze po raz 2;)). Wszedzie trabia ze ta 2 jest razem - nie zebym jakos kibicowala ale wydaje mi sie ze akurat ta dwojka do siebie pasuje