Wpis z mikrobloga

Pewnie już wiecie, że wczoraj wieczorem ktoś zhakował kanał #codzisrobimy (Kamila+Majstry). Na FB napisali, że na razie nie udało im się reaktywować kanału, chcą czekać do środy na odpowiedź Youtube Support, a potem odpalają nowy kanał. Na szczęście mają backup filmów na CDA; proponuję szybko kupić duży dysk i je pościągać na wszelki wypadek.

Uważam, że taki atak to niezłe #!$%@?, jakby ktoś okradł chałupę. Proponuję pomóc im w odbudowie kanału, gdyby byli do tego zmuszeni. Mam nadzieję, że ewentualna odbudowa pójdzie błyskawicznie, bo inne kanały budowlane też pomogą.

@PlatinumSilver czyli "Zwykły Kowalski" już wrzucił na jutuba informację o tym ataku. Życzę #codzisrobimy szybkiego powrotu do nadawania! :)

#lukaszbudowlaniec #budujzwykopem #codzisrobimy
  • 19
  • Odpowiedz
@Pershing666: zamiast #!$%@? się na konto ekipy i tego pedalka Friza czy na konto Dymka ze sprawdzam jak, to #!$%@? kasują kanał ludziom co robią cos sensownego na tym youtubowym łez padole ktory wiekszosci demoralizuje dzisiejsza młodzież
  • Odpowiedz
@Darknight90-: przecież to tylko zwykłe konto google, musieli się gdzieś zapuścić, że akurat ich tak w bambuko ktoś zrobił

ja kiedyś na poczcie się nie wylogowałem, zamknąłem stronę, przeglądarkę, kompa wchodzę na drugi dzień a tam nie mogę się zalogować, ktoś mi zmienił hasło, jak odzyskałem maila to było z 30 maili francuskich ze stron xxx
  • Odpowiedz
@Darknight90- dlatego koje zastanowienie dlaczego hakuja konta komuś o kim nie wiele slyszalo a tym "najwiekszym" nie. Śmierdzi mi tu zrzutką. A jak pamietamy slynna zrzutke ŁB ktora #!$%@? mnóstwo ludzi na HDSie. To daje do myslenia
  • Odpowiedz
@Pershing666 @Krakem @Darknight90: Moim zdaniem, ten włam na konto to nie jest chwyt marketingowy, tylko na serio. Ktoś im kiedyś założył zbiórkę na vana/domek gosp. i usunęli ją po dobie, po kilku nieprzychylnych komentarzach. Do takiego naciągania widzów jak z HDS-em to trzeba mieć inną konstrukcję psychiczną, najlepiej bazarkowego handlarza :)
  • Odpowiedz