Wpis z mikrobloga

rozwalaja mnie wykopki, no tak nienawidza jareczka ze go wyplusowali w gorace XD a na tych zdjeciach jareczek stoi jak taki smieszny wujek xD no i co bobolaki? i dzieki wam jareczek ma jeszcze wyzsze zasiegi, juz swiat o nim zapominal, wyswietlenia ida na lep bo przeciez nikt nie bedzie ogladal testow zupek chinskich i gier z zeszlej dekady... a tu sie pojawia kleszcz i dawaj pompowac jareczka i robic z niego smiesznego wujaszka xD

a potem to juz z gorki, 2 lajciki w tygodniu i smieszne smsiki na wydumane rzeczy i tak sie zyje na tej wsi, po co wogle za granice wyjezdzac skoro frajerzy nie dosc ze placa to jeszcze cie wypromuja na celebryte xD

jeszcze czekam az sie kleszcz odpali na kontrlajcie jareczka tez przygarnac pare zloty na browarka xD przeciez mu nie zalezy zeby jareczek sobie poszedl bo na kim wtedy by zarabial pieniazki ¯\_(ツ)_/¯

i tak sie zyje na tej wsi, ty zly ze ci olgierdano szkaluje bobolaku? myslisz ze mnie oszukasz tym ze niby tak jareczka nienawidzisz ze nadal do niego zagladasz sprawdzic co u twojego bobolaczka XD

dla mnie menel zmar i go nie ma ale jak widac ma sie caly czas dobrze, go jakis sfetro nadal trupa w d r cha, serio gardze takimi
#kononowicz #mexicano #patostreamy
  • 7