Wpis z mikrobloga

Z racji, że wczoraj zostałem "zjechany" za narzekanie jakie PS5 to #!$%@? bo mi piszczą cewki, zadam inne pytanie. Czy da się to jakoś naprawić samemu? Znaczy, czy znacie jakiś tutorial który pokazuje, jak się rozkręca to PS5 i gdzie nałożyć te gluty czy coś co jest w gejboxie, aby wyeliminować problem? Na gwarancję nie oddam bo to nic nie daje i czeka się miesiącami.
PS: Jestem, świadomy utraty gwarancji po rozkręceniu.
PS2: Ewentualnie może być jakiś serwis we Wrocławiu który mi to ogarnie.
#ps5
  • 13
@mikorys: Jak to jest z tymi cewkami? Bo w moim PS5 one piszczą tylko kiedy np. Jestem w menu konsoli lub gram w mało wymagające tytuły, a gdy odpale God of Wara lub inne bardziej wymagające gierki to konsola chodzi cichutko.
@mikorys: Ogólnie to lepiej jednak oddać to w rękę fachowcom, samemu możesz mieć problem ze zdefiniowaniem, który element dokładnie powoduje hałas. Konkretnego serwisu nie polecę, ale jak trafisz na jakiś ogarnięty - powinni to zrobić w godzinę.

@m4ni3k1337: Ogólnie to powinno być na odwrót, więc dziwna sprawa. XD
@Ryszardzislaw: Sprawdziłem, wszędzie piszczy tak samo, więc skorzystam z tego video. Dzięki.
@m4ni3k1337: U mnie są stosunkowo słyszalne jak gram, natomiast w trybie oszczędzania energii, to je słychać ale lekko, bardziej mnie zastanawia, czemu mi wiatrak działa w trybie wstrzymania.
@baobabtoudi: No XSX jest moją główną platformą, pleja wyciągnąłem z szafy tylko dlatego, że wyszło to PS TV Plus i za parę dni przyjdzie do mnie Returnal, którego u
@mikorys: Jeśli to nowy zakup to rób zwrot. Ja tak robie z zasilaczami lub kartami graficznymi do PC. Jeśli nie zrobiłeś do dwóch tygodni to pytanie dlaczego? ;-) Spróbuj skorzystać z rękojmi. Najwyżej się nie uda.
Gluty i inne cuda nie pomagają. Nie polecam wierzyć w te cuda. Szkoda twojego czasu. Te smarki z Xboxa to są zabezpieczenia anty wstrząsowe. Często używane w urządzeniach przenośnych jak pady, kontrolery itp. Generalnie rezystory