Wpis z mikrobloga

@Moseva:

każe Ci buty zdejmować na spacerze, żeby stupki obejrzeć

Ja miałem na odwrót. Dziewczyna była bardzo zgrabna i tak bawiła się pantofelkami, ciągle zdejmowała i ocierała stopami żebym tylko spojrzał na jej nogi. Chociaż stupkarzem nie jestem to muszę przyznać, że ciekawy sposób kokietowania i jednak podjarałem się.

  • Odpowiedz
@Moseva: ilu to creepów było xd jeden się oświadczył po 40 min ( ͡° ʖ̯ ͡°) inny na wigilie do moich rodziców chciał się wbić xd a jeszcze jeden to ciągle chciał mnie dotykać( ͡° ʖ̯ ͡°) i nie chciał dac spokoju ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Moseva: moja przyjaciolka mi opowiadala jak spotkala sie z typem pare razy cos tam sie miziali i powiedzial jej ze ma tak piekna skore ze by zrobił z niej abażur. :D oczywiscie spierdzielila dosyc szybko:D
  • Odpowiedz
@Paneliner1: Moja znajoma umówiła się kiedyś na spacer z kolesiem z Tindera. Wszystko spoko gdy na koniec spotkania on sięga do suwaka od kurtki i mówi jej "mam dla Ciebie prezent" i wyciągnął... kotlety mielone ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Paneliner1: No nie? Ale jaka to by była historia dla wspólnych dzieci... "I właśnie wtedy... tatuś wyciągną mielone... I tak się zakochałam. A nasze dzieci nazwaliśmy mielenialsami" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Raz też gość ze zdjęć okazał się być dużo grubszy i mniej przystojny niż na zdjęciach i jak się dowiedział że coś tańczę, to pisał potem do mnie ze chyba się zapisze na kurs...


@rozowyPrzegrywek: a co w tym złego, że brał pod uwagę zapisanie się na kurs? XD
  • Odpowiedz