Wpis z mikrobloga

Patusiara i jej zacny wazelinowy czat. Łapki ukryte, donejty ukryte, udaje ze nie pije. Odwalona jak zwykle jak 70 letnia kukła z zapadlej wiochy a o j. polskim juz nie wspomne. Ma lobe fry’s jak z dyskinesia w remizie lata 80te. Głos przechlany i przejarany. Jestem ciekawy w jakim stopniu uposledzeni sa ci ktorzy im (golebiarza) w tylek wchodza? Ale jak wiemy uposledzonych nie brakuje i jeszcze im kase wysylaja.
#streamadam
#golebiarz #fonkafonka
raff777 - Patusiara i jej zacny wazelinowy czat. Łapki ukryte, donejty ukryte, udaje ...

źródło: comment_1619220904P4P6aFzLbkgJo4ePd88ZHk.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@HeniuJestem: oni to taka parka tworzaca zorganizowana grupe przestepcza. Ale ze sa Bardzo mało inteligentni (raczej wcale), to przypominaja nawet głupszych niz Gang Olsena. On glupek, 0 wiedzy na jakikolwiek temat, Ona tez nie grzeszy rozumem. Oczywiscie wedlug nich nie sa patologia. I tu potwierdza sie ich głabostwo, bo gdyby zapoznali sie z pojeciem “patologia”, to mogli by byc przykładem w niejednej ksiazce. No ale oni nie maja pokecia co to
  • Odpowiedz
@raff777: jak zwykle trafiłeś w samo sedno to parka tworząca zorganizowaną grupę przestępczą w necie. Już niedługo robią sobie przerwę w stremowaniu. Oglądalność spada im diametralnie szczególnie jemu bo ona jej nie miała nigdy. Wczoraj po 22.00 to już bełkotała z nadmiaru alkoholu. Ktoś tam u niej miał u niej pogrzeb w rodzinie dziś brat moderatorki lub ktoś z jej rodziny miał próbę samobójczą a ta i tak hi hi ha
  • Odpowiedz
@KotkaMruczki_76: o ich kłamstwach, nieudolnosci, braku godnosci, braku inteligencji, rozgarnieciu, nie majacym pojecia o j. polskim i cala tam jeszcze litania, mozna bylo by napisac ksiazke: “JA PATUS”. Gołębiarz za altanko i z wędko, z Iwonko za szafo, yo. A na koniec powiedziałby “Ja nie chcem i nie muszem”. I tyle w temacie. Pozdrawiam Kotka :)
  • Odpowiedz