Wpis z mikrobloga

Kto chce zrobić ze mną scama podobnego do safemoon? Mogę ogarnąć Concract( skopiować i edytować itp nie jestem programista15k) stronę tez mogę zrobić, ale mi się nie chce siedzieć 24h na dobę i shilowac #kryptowaluty #safemoon
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DoubleAxxis: To zależy. Finalnie, pewnie byłoby to najlepszym, oferującym największy potencjał i najbardziej dochodowym rozwiązaniem, ale obawiam się, że na tym etapie hossy nie mamy już na to czasu, więc należałoby zebrać kapitał i wziąć się do pracy. Może jednak ostatecznie okazałoby się, że nie trzebaby wymyślać koła od nowa, a może później jednak byśmy je stworzyli, ale już jako drugie, naturalnie i oficjalnie wynikające z pierwszego.
  • Odpowiedz
@Blizz4rd: Jeszcze nie, ale najpierw zbierzmy się i ustalmy podstawy. Później zabezpieczmy dwa kanały - jeden dla twórców, drugi dla inwestorów, by nikt nam nie sprzątnął idei sprzed nosa. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@iCieliSu: @Zajebiozaur: Jak chcecie kogoś kto ogarnia jak nie popełnić jakiejkolwiek gafy przynoszącej zły PR (przykładowo jak to słynne ama safemoona) albo co i w jaki sposób zaprezentować a co pominąć ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak aby było dobrze wyglądające oraz gdzie w jakich godzinach postować to się zgłaszam
  • Odpowiedz