Wpis z mikrobloga

Niech już w końcu wprowadzą ten paszport szczepień.

Chcę jeść w restauracji oddzielony grubą szybą od głupków w foliowych czapeczkach.
Fejsbuk tak #!$%@?ł madkom w głowach, że też eliminuje to problem drących się gówniaków w restauracjach.
Widzę same plusy. Czekam aż będą wojny szurów jak w rzymie w koloseum.
Nagroda to godzina w restauracji bez paszportu szczepień - wygrywa ten który przeżyje!
Piękne czasy idą Mireczki!
#koronawirus
b.....k - Niech już w końcu wprowadzą ten paszport szczepień.

Chcę jeść w restaura...

źródło: comment_1619202447VPLoP1l0UilkJ4GBnnMaoy.jpg

Pobierz
  • 10
@blackmilk: Oj tam my Polski naród nie z takimi problemami się zmagaliśmy. Przyjdzie się do restauracji z pożyczona książeczka od babci albo kumpla i będzie git. Covidianie będą się wsciekac w tych potrójnych maseczkach że system dziurawy szur dur i na tym się skończy
@blackmilk: NFC to zbyt proste. Moznna skopiować tagi z przechodniów. Tylko i wyłącznie rozpoznawanie twarzy albo jakaś inna biometria. centralna baza i terminal z kamerą w każdym lokalu. np covidianin który przyjął wszystkie 7 dawek i ewentualne upgrady na mutacje będzie mógł zasiąść przy oknie albo dostać cukier gratis w takiej restauracji.
Chcę jeść w restauracji oddzielony grubą szybą od głupków w foliowych czapeczkach.


@blackmilk: ciebie oddzielą, bo zaszczepieni czterema dawkami pfizera nie będą chcieli siedzieć z antyszczepem który miał tylko dwie dawki