Wpis z mikrobloga

Dzień dobry,

Mam dla Was luźna recenzje hempshot od @Palexpres.
Nie będę ukrywał, prowadzę sklep z CBD w #lublin i chciałem przetestować produkt, przed wprowadzeniem do oferty.

Wypiłem 50ml og Kush (przypadkowo, nie zauważyłem zalecanej dawki) na pusty żołądek o godzinie 19.00. Do godziny 19:30 nie było nic czuć, robiłem się delikatnie senny i zmęczony.
Godzina 19:45 poczułem przyspieszone tempo bicia serca. Dokładnie miałem 94 uderzeń/minutę (to dość normalne dla mnie przy zjadkach) i po 10-15 minutach poczułem bardzo mocny efekt. Dużo większy niż przy #greenout. Zaskoczyła mnie prędkość wchodzenia i moc. Mentalnie byłem przygotowany na dużo słabsze działanie.

Potem poszedłem do sklepu i wypiłem około 20:45 kolejne 40 ml hempshot o smaku mango. Dodatkowo zapaliłem 0.1g Aurory 22. Byłem bardzo wysoko.

Czy produkt działa? Zdecydowanie tak.
Czy polecam każdemu? Na pewno Nie w takiej ilości.
Czy faza po nim jest taka jak po ziole? To zależy od odmiany. Jeżeli zapalicie odmianę bogata w CBD i THC stan będzie podobny. Nie jest to stan jak po typowym THC. Moim zdaniem stan dużo lepszy dla początkujących, duża ilość cbd niweluje pewne efekty THC.

Produkt niedługo dostępny stacjonarnie w Lublinie, jak i u mnie w sklepie internetowym. Cena pewnie ciut niższa niż u @Palexpres

Dodatkowo testowały hempshot 5 osób z mojego otoczenia. Zrobiłem małego psikusa i zamówiłem dodatkowe hempshot na test na kompletnie inne osoby. Wiecie żeby nie dostać przypadkiem mocniejszego produktu bo tu jednak zakup na firmę. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Każdy potwierdził działanie.

Minusy:
-Nie pijcie tego na pusty żołądek, jednak troszkę czuć to na żołądku, mniej niż greenout, ale nadal.
-Smak przyjemny, lecz nuty konopne wyczuwalne (może to być minus dla niektórych)
#hempshot #konopie #marihuana #cbd
  • 7
  • Odpowiedz
@saszka-bc: tzn? Bo jeżeli uważasz, że przelewają ten sam produkt i dodają sok to xD

Jeżeli uważasz, że zasada działania ta sama i w pewnym sensie ta sama baza czyli ekstrakt CBD z zawartością THC w przedziale 0.15-0.19% to masz rację.
  • Odpowiedz