Wpis z mikrobloga

a gdy otworzył trzecią pieczęć, słyszałem trzecie zwierzę mówiące: chodź, a patrzaj! i widziałem, a oto koń wrony, a ten, co na nim siedział, miał szalę w ręce swojej.
i słyszałem głos z pośrodku onych czworga zwierząt mówiący: miarka pszenicy za grosz, a trzy miarki jęczmienia za grosz; a nie szkodź oliwie i winu.
atteint - a gdy otworzył trzecią pieczęć, słyszałem trzecie zwierzę mówiące: chodź, a...

źródło: comment_1619112730xnn9S68EL5cfuQ5u3dHbOQ.jpg

Pobierz
a gdy otworzył czwartą pieczęć, słyszałem głos czwartego zwierzęcia mówiący: chodź, a patrzaj!
i widziałem, a oto koń płowy, a tego, który siedział na nim, imię było Śmierć, a Otchłań mu towarzyszyła; i dana im jest moc nad czwartą częścią ziemi, aby zabijali mieczem i głodem, i morem, i przez zwierzęta ziemskie.
atteint - a gdy otworzył czwartą pieczęć, słyszałem głos czwartego zwierzęcia mówiący...

źródło: comment_1619112777K1RevtPiiZFXsBbcj89GvO.jpg

Pobierz
@atteint: THE FOUR HORSEMEN

And I saw when the uniformed man opened one of the files, and I heard, as it were the noise of thunder, one of the four monitors saying "Come and see." I saw, and behold on the screen was a white horse: and he that sat on him had a rifle; and a crown was given unto him: and he went forth conquering, and to conquer.

And
Krole - @atteint: THE FOUR HORSEMEN

And I saw when the uniformed man opened one of...

źródło: comment_16191129043eODB4KQ8KsWtNdJeAkWDe.jpg

Pobierz