Wpis z mikrobloga

Pszczola wleciala mi do sypialni i w zakamarku naszej biezni zaczela gniazdo budowac. Juz od paru dni. Zona ja wygania, pszczola wraca. Postanowilem jej nie wyganiac, zobaczymy co sie urodzi. I teraz pytanie: grozi nam to czyms? czy jednak da sie dalej wspolfunkcjonowac? #pszczelarstwo #kiciochpyta
  • 13
@richard73p: obstawiam, że to raczej nie pszczoła. Jeżeli wrzucisz zdjęcie może ktoś Ci podpowie. Tag pszczelarstwo średnio pasuje. Bo na 100% to nie jest pszczoła miodna. Zdecyduj czy dasz jej żyć i będziesz ja obserwował. Czy lepiej się jej zablokować możliwość budowy gniazda. Jeszcze ma szanse je gdzieś indziej wybudować. Bo pozwolić jej teraz budować a potem strzelić kubotem to lekko nie fair.
@Tulkandra: No niestety jestem w pracy, zona mi te sprawy z „lokatorka“ ogarnia. Zdjec na wypoku wrzucac nie moge, ta opcja w aplikacji nie dziala. No ale z tego co sam wlasnoocznie pamietam, to raczej pszczola. Puchata taka, mniejsza wersja baczka. I raczej nie jestem takim wujem, by atakowac klapkiem niewinnego zwierza. W najgorszym dla zwierza przypadku poprosze grzecznie o opuszczenie posesji