Wpis z mikrobloga

Całkowicie poważnie pytam #neuropa, nie jest wam wstyd że takie coś stoi z wami w szeregu?
Bo w środowisku, z którego ja się wywodzę takie osobniki były(i nadal są) nazywane szurami i przeganiane. Dla mnie punktem honoru byłoby zadbanie o to, żeby nikt nie łączył mnie i mojej grupy z takim dzbaniskiem. Nie mówiąc już o tym że coś takiego ośmiesza idee, więc w moim mniemaniu trzeba z takimi walczyć mocniej niż z przeciwną stroną.
#blm #bekazpodludzi #bekazlewactwa #4konserwy #nacjonalizm #antykapitalizm
MagicznyToudi - Całkowicie poważnie pytam #neuropa, nie jest wam wstyd że takie coś s...

źródło: comment_1619086087L4WhfwU2raB8k49nwihcZl.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
@MagicznyToudi:

Halo? Czytanie ze zrozumieniem? Mowa jest o wsadzeniu 4 kul prosto w klatę, jaka tu znowu beka? Z czego? Z pytania czy taki manwer był konieczny?

To kolejny incydent potwierdzający posty blmu że amerykańska policja to banda nie wyszkolonych debili, najpierw uduszony Floyd, potem, ile? Dwa? Tygodnie temu kolejny martwy czarny bo jakaś dzbanica pomyliła tazer z klamką, teraz de facto rozstrzelanie... Toż to koncertowy popis niekompetencji. Następnym razem
  • Odpowiedz
@Jegwan: Całe brzmienie artykułu 200 KK. Masz zadanie. Znajdź słowo PEDOFILIA

Art. 200. [Seksualne wykorzystanie małoletniego]
§ 1.
Kto obcuje płciowo z małoletnim poniżej lat 15 lub dopuszcza się wobec takiej osoby innej czynności seksualnej lub doprowadza ją do poddania się takim czynnościom albo do ich wykonania,
podlega karze pozbawienia wolności od lat 2
  • Odpowiedz
@Jegwan: Pójdę krok dalej. W CAŁYM polskim kodeksie karnym jakakolwiek odmiana słowa z przedrostkiem PEDO pojawia się raz. W 200b. Dotyczy propagowania lub pochwalania czynności o charakterze pedofilskim. Tyle.
  • Odpowiedz
@Azaajaszz: w stresie nie myślisz o tym, poza tym to była wielka gruba locha i jeden strzał by jej nie unieszkodliwili. Jeśli rzucasz się na kogoś z nożem musisz liczyć się z tym że ktoś może wpakować w ciebie cały magazynek.
  • Odpowiedz
Jeśli rzucasz się na kogoś z nożem musisz liczyć się z tym że ktoś może wpakować w ciebie cały magazynek.


@ElPerdedor: Jak najbardziej! Szczególnie ze mówimy o USA ( ͡° ͜ʖ ͡°)

w stresie nie myślisz o tym


To znaczy, że szkolenie zawiodło
  • Odpowiedz
@Azaajaszz: W mały palec lewej stopy najlepiej, wtedy pocisk ma najwyższą moc obalającą...

Ja #!$%@?, rozkładacie na czynniki pierwsze interwencję policjanta, który w ciągu sekundy musiał podjąć decyzję o użyciu śpb. Poza tym używając broni palnej należy celować w środek masy ciała, strzał w nogę oprócz tego, że z dużym prawdopodobieństwem śmiertelny ze względów anatomicznych ma dodatkowo zerową skuteczność. Dla spróbowania polecam wypić 4 kawy, przepalić paczkę szlugów i spróbować
  • Odpowiedz
@MatiSnia: Toż przecież napisałem NA PRZYKŁAD. Nie mówię, że policjant, który strzelał zrobił coś źle, w końcu uratował życie młodej dziewczynie. Wspaniale! Jednak chyba warto podjąć dyskusję, czy dało się to zrobić bez odbierania innego życia. Może da się coś poprawić w kwestiach szkolenia by nie występowało coś o czym mówi @ElPerdedor - wyłączanie myślenia w sytuacjach ekstremalnych.
  • Odpowiedz
@Azaajaszz: W kwestii dyskusji zgadzam się z Tobą, natomiast nie jest to dyskusja dla mnie, Ciebie czy randomów z Twittera. Tego typu spekulacje zaogniają tylko patologię, w wyniku której w trakcie interwencji cywile poddają w wątpliwość kompetencje służb, bo np „mogli szczyloć w nogi”. W Polsce kończy się to na szczęście komentarzami na fejsie, w stanach mieli z tego powodu zamieszki. Generalnie w każdym przypadku lepiej zostawić analizę zdarzenia i
  • Odpowiedz