Wpis z mikrobloga

Całkowicie poważnie pytam #neuropa, nie jest wam wstyd że takie coś stoi z wami w szeregu?
Bo w środowisku, z którego ja się wywodzę takie osobniki były(i nadal są) nazywane szurami i przeganiane. Dla mnie punktem honoru byłoby zadbanie o to, żeby nikt nie łączył mnie i mojej grupy z takim dzbaniskiem. Nie mówiąc już o tym że coś takiego ośmiesza idee, więc w moim mniemaniu trzeba z takimi walczyć mocniej niż z przeciwną stroną.
#blm #bekazpodludzi #bekazlewactwa #4konserwy #nacjonalizm #antykapitalizm
MagicznyToudi - Całkowicie poważnie pytam #neuropa, nie jest wam wstyd że takie coś s...

źródło: comment_1619086087L4WhfwU2raB8k49nwihcZl.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
natomiast nie jest to dyskusja dla mnie, Ciebie czy randomów z Twittera


@MatiSnia: Czy ja wiem? Jeżeli jest prowadzona w sposób cywilizowany to z takiej dyskusji mogą wyniknąć fajne rzeczy - a to rozpowszechnianie wiedzy na jakiś temat, rozpowszechnienie jakiejś głębszej idei, rzucenie pomysłem do którego specjaliści będą mogli się odnieść. Masa zawsze może przedstawić jakieś nowe spojrzenie. I to mówię #!$%@?ąc już od sytuacji z policją, której dotyczy ten post.

w stanach mieli z tego powodu
  • Odpowiedz
@Jegwan: Masz urojenia. Nigdzie go nie bronię. Po prostu nazywanie go pedofilem to jak nazywanie ciebie homo sapiens - gigantyczne nadużycie zupełnie nieprzystające do faktycznego stanu prawnego i naukowego
  • Odpowiedz
Czy dało się oddać strzały np. w kolano - w taki sposób by nie zabić czy naprawdę musieli ładować pół magazynka w klatę


@Azaajaszz: idź na strzelnice, to zobaczysz jak łatwo trafić w kolano ruszającego się człowieka i jeszcze samemu być w ruchu.

To znaczy, że szkolenie zawiodło


Szkolenie jest takie, że mają strzelać w korpus, właśnie dlatego że w kończyny jest ciężko trafić, a jak nie trafi to może
  • Odpowiedz
@Jegwan: Jestem jeden tawarisz.

Podsumowując.

Osoba o której mówimy nie jest pedofilem, jako że pedofilia, zgodnie z Wszelkimi definicjami jest pociągiem do osób z niewykształconymi trzeciorzędowymi cechami płciowymi. W skrajnych przypadkach pedofilem może być osoba odczuwająca pociąg nawet do osoby w wieku dorosłym, jeżeli ta boryka się np. z problemami hormonalnymi. To
  • Odpowiedz
Słowo klucz. Plis, zauważ je wreszcie bo mi się nudzi powtarzanie tego samego.


@Azaajaszz: No widzę, ale co w związku z tym? Podałeś taki przykład to do niego się odnoszę i tłumacze dlaczego strzelają w korpus, a nie w kończyny.
Jedyną alternatywą jest paralizator, ale one bardzo często nie działają, więc bagieta pewnie wolał nie ryzykować życia ofiary.

zauważ
  • Odpowiedz