Wpis z mikrobloga

co w tym zyciu sie nie udalo?


@mobii: męczę się na #!$%@? studiach które przestały sprawiać mi przyjemność, żyję z myślą, że będę musiał pracować w zawodzie, którego nie lubię, dziewczyny nie trzymałem nawet za rękę i jestem grubasem głupim
na wszystko co wymieniles masz wplyw, tylko bez sensu w tym tkwisz i brniesz dalej


@mobii: 4 lata na studiach spędziłem, już za późno na wycofywanie się. Zresztą nie mam matur na ciekawe kierunki.
jest przeciez mnostwo trudniejszych kierunkow. zalezy tez jaka uczelnia, ale skoro slabe matury, to pewnie nie topka.


@Bolo_Yeung: słabe w sensie przedmiotów: matematyka, informatyka i angielski na rozszerzeniach. Uczelnia topowa. Po prostu znudziło mi się programowanie.
pewnie tak, efekt koncowy taki sam, studia nic nie wnosza do dalszego przebiegu kariery :)


@mobii: biorąc pod uwagę to jakich ignorantów bez wiedzy spotkałem w pracy i porównując do osób ze studiów to jednak trochę muszą wnosić xd
sam sobie przegrywa wciskasz w glowe, nie ma ratunku ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@mobii: samo programowanie jest jeszcze do przeżycia ale pomyśleć że miałbym to robić przez całe życie dla jakiegoś Janusza mnie dobija (). Mi się zawsze podobał artystyczny i kreatywny aspekt programowania, tak jak rysowanie czy granie na instrumencie a nie bezmyślne rzemieślnictwo i praca nad czymś co mnie nie interesuje
ale pomyśleć że miałbym to robić przez całe życie dla jakiegoś Janusza mnie dobija


@kerdian: a dlaczego taka bezsensowna droga? szkoda zycia na takie uklady
jak jesteś taki dobry w programowaniu to zrób coś swojego, nie musisz pracować dla janusza ani w korpo


@ZADYMIARZ_PL: jak wyżej napisałem, znudziło mi się to xd. Do tego wypadałoby mieć jakieś pomysły i motywację do robienia czegokolwiek.