Wpis z mikrobloga

@B0B69: urwa, ja na serio nie mogę oglądać takich programów, bo autentycznie czuje się zażenowany tym co widzę. Ręka sama sięga po pilota, żeby to przełączyć.
Ogólnie strasznie mnie denerwuje, że ludzie zrobią każde gówno, żeby tylko pokazać swoją mordę w tv. #!$%@? czasy.
  • Odpowiedz
@Olostro: @B0B69: Simon i BiBi chcieli ich #!$%@?ć ale produkcja ma swój scenariusz i nie spodobało im się to więc wzięli ich na bok i kazali im tego nie robić. To dlatego bardzo często jesteśmy świadkami sytuacji gdzie wypowiedzi uczestników nie pokrywają się z tym co robią. Kiedy chcą zrobić coś po swojemu to jest problem bo zamiast #!$%@?ć tak aby show się kreciło samo to produkcja musi z tego
  • Odpowiedz
@Olostro: już powiedziałem że jak wypadnie Sara/Krystian, to sobie dam spokój, ale okay, wpadł Michał, to uj. Może w końcu Olę dojadą że była fałszywa. A nie, jednak reżyserka weszła na maksa. JEB**
  • Odpowiedz
@Olostro: ustawione pod fun dla znajomych, by sobie posiedzieli na wakacjach. Wyrzucane są jedyne względnie normalne osoby, dochodzą znajomi, a to jednej patoli, a to leniwca. No nie mam siły na to już...
  • Odpowiedz
@Olostro: dokładnie, każdy kolejny ćwok ją ratuje, nawet jeśli nie ma tego kompletnie w interesie... Już grożą, że ją wywalą i nagle zmiana zdania. Durne tłumaczenie się takiego Skajla itd. Totalny bezsens. Szkoda czasu po prostu
  • Odpowiedz