Wpis z mikrobloga

Domyślam się, że dziewczyna, mimo, że winna, wcale nie musiała zginąć, ale łatwiej jest kogoś zastrzelić niż obezwładnić i postawić przed sądem


@gefallenerubermensch: Dokładnie, domyślasz się, wydaje ci się. Policjant uratował człowieka, gdyby nie strzelił mogłoby być za późno co widać na nagraniu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Chuseok: fajnie by było, gdyby policjanci oprócz broni na ostrą amunicję mieli też paralizatory. Mogli by wtedy obezwładnić niebezpieczną osobę zamiast ją zabijać.
Ej, chwileczkę...
  • Odpowiedz
@Neater: Ta, a potem jest jak na tym nagraniu gdzie policjant dostał kulkę, bo nagle obezwładnienie paralizatorem nie zadziałało. To nie jest pierwsze rodeo amerykańskiej policji wobec takich ataków.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pzqmoxwn: do zabijania jest wyszkolona świetnie, do reszty zadań faktycznie nie

Paralizatory nie muszą wymagać zbliżenia się do osoby, którą chcesz obezwładnić. Co oczywiście wiesz, ale usiłujesz wykręcić fikoła
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 78
@gefallenerubermensch: a może dziewczyna powinna się zastanowić czy kogoś dźgać? Policja w ameryku na pewno ma długą historię nadużyć, ale Twoja teoria jest naciągana jak filmiki instruktorów sztuk walki którzy pokazują jak obezwładnić napastnika z nożem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pzqmoxwn: kurcze, jak Was traktować poważnie przy takich fikołach
Ja mówię o strzelaniu z paralizatora do osoby z nożem, która stoi tyłem do policjanta!
Po jaką cholerę wysyłasz mi link do zupełnie innej sytuacji, gdzie zachowanie oczywiście powinno być inne i adekwatne do zagrożenia.
Jasne, że do osoby uzbrojonej w pistolet i stojącej do policjanta przodem uzasadnione jest sięgnięcie po broń palną - tylko że nie o tej sytuacji mówimy
  • Odpowiedz