Wpis z mikrobloga

@obecnielekkikasztan Nie wiem jaki typ wypoczynku preferujesz, ale we wrześniu na południu Europy jest super pogoda. A co Ci nie pasuje w Grecji?, bo Egipt to rozumiem czemu odrzucasz. Ogólnie ja bym celowała w Algarve, Andaluzje, jeśli wyspy to Cypr, Sycylia, Madera. Zależy czy chcesz robić objazdówke i czy z biurem podróży czy wszystko na własną rękę.
@mmamia wez xd
@Dextor_the_Great no wlasnie sam nie wiem czego chce, bylem na wakacjach zawsze na wlasna reke, tym razek chyba chce sie wylezec, wyczilowac w wodzie i ewentualnie sobie zrobic pare wypadow cos zobaczyc, ponurkowac

@Jebecca bardzo mi zalezy na cieplej wodzie, cieplej typu 27 stopni, gdzie przyjemnoscia jest w niej gnić

Ogolnie poludnia europy i polnocy afryki obawiam sie ze wzgledu na tlumy (chociaz moze ich nie bedzie przez covid)
@obecnielekkikasztan: Ja podróżowałam w pandemii i jest zdecydowanie mniej turystów, nie wiem jak będzie teraz we wrześniu. Grecja ma fajne wyspy i nie ma naganiaczy, a plaż na takiej Krecie jest duzo, łatwo znaleźć bardziej odosobniona. Możesz tez zobaczyć wyspy zielonego przylądka, nie są bardzo popularne.
@obecnielekkikasztan: We wrześniu na Południu Europy niemal wszędzie jest jeszcze ciepło, a turystów jest już dużo mniej. Morza i Oceany są nagrzane wakacyjnymi upałami. Zachody słońca są długie i intensywne. A wylegiwanie na plaży beztroskie i wyczekiwane. We wrześniu sprawdzą się idealnie wszystkie destynacje z kwietnia, maja oraz wakacyjne (Positano, Cinque Terre, Lago di Garda, Lago di Como, Wenecja, Bali, Santorini, Madera, Wyspy Kanaryjskie. Dodam jeszcze Toskanię, która we wrześniu zachwyca