Wpis z mikrobloga

Mieliscie mature z matematyki? Wiecie co to potengowanie? Tymi j------i 100% dziennie wiele nie ugracie a tylko podbijacie kase tym co sie wbili wcześnie o c--j wie ile % ...

#safemoon
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rupoma64: mowisz, ze nie oplaca mi sie siedziec w rakiecie dla potencjalnego 10x tylko dlatego, ze nabijam kabse komus, kto na tym zrobi 100x?

Nie czaje tej logiki. Mi się wydaje, ze jak mozesz wyjsc na + to zawsze jest to jednak +, ale spoko mireczku. Lepiej z---------ć w januszexie i się cieszyć, że pracka jest ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Rupoma64: no k---a, ja juz nie mogę xD

Tak, nie kazdy zarobi. Tak, chyba kazdy o tym wie. Sęk w tym, ze nie wydaje mi się, zeby kazdy czekał na te miliony bez wcześniejszego wyjęcia wkładu, który się naprawdę dość szybko zwraca (ofc. mówię o ludziach, ktorzy odpowiednio wcześnie weszli, czyli nawet wczorajsze wykopki).

Nawet ETH praktycznie podwoiło swój kurs od grudnia, dając mozliwosc do podwojenia swoich środków, a jest to strasznie stary rynek w świecie krypto i nie nalezy do najtańszych, a więc grubasy, które w nim siedzą są o wiele bardziej zarobione, a mimo to się nie
  • Odpowiedz