Wpis z mikrobloga

Hej, jak cenowo (w studenckim budżecie xD) można liczyć wyjazd do gruzji we wrześniu na 7-10 dni? Da radę się zmieścić w 1000-1500 ziko mieszkając w jakichś zwykłych kwaterach, poruszając się pociągami/marszrutkami i nie chadzając po najlepszych knajpach xD? Ogólnie to widzę, że na maj połączenia wrocek-kutaisi wychodzą po około 300 zł w obie strony. Czy we wrześniu sytuacja jest podobna, czy cena leci mocno w górę? Bo teraz jakbym chciał zaklepać sobie lot na wrzesień, to musiałbym się liczyć z kwotami rzędu 700+. Z góry dziękuję za informacje <3
#gruzja #podroze #podrozujzwykopem
  • 7
@loungemeister: ja w studenckim budżecie na tydzień zmieściłam się w niecałych 4000 razem z biletami. Z lotniska do Tbilisi rzadko jeżdżą autobusy. Jeździłam w październiku. Za lot w obie strony jakoś 500 zł wyszło czy coś. Już nie pamietam
@loungemeister: ceny na wrzesień pewnie w jakimś okresie będą podobne do tych majowych, ale to zawsze trudno określić. no i moim zdaniem możliwe jest się wyrobić w zakładanym budżecie, Gruzja to tanie miejsce.
@loungemeister: byłam dwa razy - każdy wyjazd po 1300-1500 zł/os na tydzień
Bez problemu zmieścisz się w 1500 zł
Jedzenie jest tanie, noclegi bez problemu znajdziesz po 30-40 zł/noc.
Wynajmowaliśmy mieszkania w Tbilisi gdzie wychodziło nas po 15 zł/osobę.
Atrakcje nie są drogie na miejscu. Marszrutki (busy) to też nieduży koszt.