Wpis z mikrobloga

Late 20 kwietnia 2021

Witajcie Anonki i Mireczki, tutaj wasze pośmiewisko, trójkątny Anon, spermiarzy który wsadziłby innemu spermiarzowi, tylko po to, żeby spędzić czas ze swoją ukochaną.
Coś się stało? Ależ oczywiście że się stało.
Pamiętacie pewnie że ostatnie co widziałem na czacie to było ich wspólne zdjęcie nago na łóżku, po tym jak najszybciej się zmyłem na jakieś 4-5 godzin, oczywiście jako że jestem #!$%@? kłamcą, szybko laska do mnie napisała co się dzieje. Gadka szmatka, w efekcie końcowym się zakonczył się ten niedoszły trójkąt, a szkoda, bo teraz nie ma opcji żebym ja zobaczył.
czujźleczłowiek.jpg
Takim też sposobem kończy się ta dziennikopasta...
Ale spokojnie, bo to ci teraz usłyszycie to beczka srogo.
Laska ogólnie chciała żeby jej bi chłop był zadowolony... Ale w kontrolowanych warunkach, więc wzięła typa który ją kocha do tego, aby wyruchał go. Czyli typ który kocha ją, miał wyruchać typa którego kocha ona. Problem polega na tym że mi też wyznała miłość. Iks de.
Ale jakby tego było mało, zmieniła zdanie i okazało się, że cały trójkąt ma być na jedną noc, for fun. confused.png
Tak oto Anon Mateesz został wyruchany, choć to miał ruchać on. Przepraszam za słabą pastę, sam miałem nadzieję na ruchanko, albo chociaż na większe imby

#heheszki #copypasta #pasta #trojkatanona #mateesz