Wpis z mikrobloga

Uważajcie dziś na siebie, bo dwóch rodaków psuje gry własnym drużynom na VIII: m.in. przepychając teammatów pod ogień wroga

Podaję nicki:

Zapierdzielaj Haziel 456
clickers suuck my_ diick

Można śmiało zgłaszać w ciemno.
#wot
  • 14
@yaroszek: też mi się zdarzyło wysłać (typ mnie zepchnął ze skałki i zginąłem). Dostałem odpowiedź dość szybko (nie pamiętam czy kolejnego, czy nawet tego samego dnia), że mam rację, ale nie mogą mi powiedzieć co zrobili w tej sprawie. Potem sprawdzałem konto tamtego typa - ostatnia bitwa około tej minuty, w której dostałem wiadomość, a potem 3 dni się nie logował ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kaczorra: Szanowny yaroszek,

Dziękujemy za kontakt z naszym zespołem Wsparcia Gracza w związku z przypadkiem ognia bratobójczego.

Przykro nam, że przytrafiło Ci się coś takiego, kiedy po prostu chciałeś dobrze się bawić. Zdarzało nam się to w bitwach i wiemy, że jest to frustrujące i może mieć duży wpływ na wynik gry.

Przypadkami uszkodzeń we własnej drużynie zajmuje się automatyczny system, który bierze pod uwagę wszystkie próby zadania uszkodzeń sojusznikom. To
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@yaroszek:

ZAMKNIĘTE
Witaj Dowódco Kac_zoR!

Dziękuje za kontakt z działem wsparcia gracza Wargaming.

Dziękuję za zgłoszenie nam tej sytuacji, sam niejednokrotnie znalazłem się w podobnym miejscu i rozumiem jak może być to irytujące. Chciałbym poinformować Cię, że po dokładnym zbadaniu otrzymanych od Ciebie materiałów odpowiednio zająłem się Twoją sprawą.

Niestety nie mogę udzielić Ci informacji na temat podjętych przeze mnie kroków z powodu poszanowania prywatności naszych użytkowników oraz możliwości nękania osób,