Wpis z mikrobloga

Mancera - Aoud Lemon Mint. Lato i oud? No właśnie mnie kusi żeby spróbować, to blindbuy. Akurat pomyślałem, że muszę mieć tego macerę i dostałem cynk od dobrego człowieka, że elbandito wrzuciło. Flaszkę bardzo chętnie rozleję, ewentualnie drugą mogę spróbować.
#rozbiorka #perfumy

Cena: 2,2 zł/ml
Ilość: 100ml (+max.70ml ewentualnie)

Oceny, jak zwykle całkiem dobre - parfumo 7,9 i jak na letni zapach ma wysoki wynik dla trwałości. Fragrantica 4,13 głównie chwali, też wskazuje pewne podobieństwo (35 za/42 przeciw) do Guerlain l'homme ideal - jestem ciekaw ile w tym prawdy.

Odleję od 10ml. Mam większe dekanty. Flaszka druga zaklepana, ale połowę mogę z niej odlać jakby dużo chętnych było.

Dekanty 2,5 zł/ml
Piczkomat 14zł
(nie wysyłam przez OLX)


Moje otwarte paczki: standardowo, jak ktoś chce uwolnić pakę albo bym podsumował, to pisać, podeślę i/lub wyślę ;)
NicholasUrfe - Mancera - Aoud Lemon Mint. Lato i oud? No właśnie mnie kusi żeby sprób...

źródło: comment_1618908104zUYXa5xbcSKGipJiZAqrGC.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Uggy: możliwe, że dla Ciebie, ja nie mam jeszcze opinii, ale dużo osób wskazało, że na lato jest spoko (i ogólnie cieplejsze miesiące).. btw, serio pachnie podobnie do Guerlain l'homme ideal?
  • Odpowiedz