Wpis z mikrobloga

#koronawirus
Jest sens się szczepić mając 22lata?
Większa szansa, że zdechnę po szczepieniu niż na covid.
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xmadesio: A co ci szkodzi się zaszczepić? Nigdy nie wiadomo czy zachorujesz, nie mówiąc już o kwestiach podróżowania czy korzystania z usług. Tydzień temu przyjąłem pierwszą dawkę i jak na razie żyje i źle się nie czuje.
  • Odpowiedz
@kwmaster: A kto będzie odpowiadał za to jak za kilka lat wystapią powikłania po szczepionce? Kto weźmie za to odpowiedzialność? Oczywiście nikt i każdy umyje ręce od tego. Chciałeś się szczepić to teraz masz.
  • Odpowiedz
@xmadesio: ja czekam jak sie sytuacja rozwinie mialem juz covid jezeli beda represje jakies na nieszczepionych typu brak wyjazdow itp to pewnie wezme jak nie to nie. 28 lat here
  • Odpowiedz
@GodALLU: Ja to rozumiem tak, że skoro kilkaset milionów ludzi wzięło szczepionkę to znaczy, że jest ona bezpieczna. Dzisiaj czytałem o niemieckich wycieczkach do Moskwy po szczepienie Sputnikiem V i tutaj miałbym wątpliwości.
  • Odpowiedz
a czekam jak sie sytuacja rozwinie mialem juz covid jezeli beda represje jakies na nieszczepionych typu brak wyjazdow itp to pewnie wezme jak nie to nie. 28 lat here


@laminio: tylko weź pod uwagę, że taką wektorową szczepionką jak Zenek szczepisz się dwa razy w odstępie 12 tygodni(!) pierwsza dawka Cię od niczego nie zwalnia.
  • Odpowiedz
@laminio: wakacje Ci wyblokuje, bo test to covidowa ruletka, kick jak ci wyjdzie pozytyw jak wracasz, ale jak wylatujesz robi się problem, a historia zna przypadki, że z rodziny np. jedno dziecko miało pozytyw, a reszta negatyw ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ramirezvaca: do tej pory jezdzilem/latalem gdzies srednio raz na 2-3 miesiace od roku nigdzie nie latam wlasnie przez to cale #!$%@? z testami wiec kolejne 2 miesiace nie zrobia mi roznicy.

Covid z zona przeszlismy lekko rodzice/dziadkowi sie zaszczepili bo sam im kladlem do glowy zeby to zrobili ale moim zdaniem ja nie musze no chyba ze beda te represje to co innego ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@laminio: normalne życie to nie kwestia czy się zaszczepisz a urzędowych obostrzeń. Nic więcej. Żadnej filozofii. Na jesień kolejne szczepienia się szykują, bo jak nie... To obostrzenia. I tak się to kręci.
  • Odpowiedz