Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@howking: Mario Odyssey, Animal Crossing, Zelda BOTW, z samochodówek Burnout Paradise, jak fpsy lubisz to Crysis jest spoko (i nawet spoko działa, chociaż czasem mi #!$%@?)
@Littauer: Niestety nie jest po polsku, ale tam gra ogranicza sie do skakania i zbierania ciasteczek.
I czasami trzeba zdecydować co ma wybrać piesek, żeby przejść przeszkodę (ale to są i tak obrazki).
Dialogi Rydera można spokojnie pominąć.
Generalnie chyba jedna z najłatwiejszych platformówek - w sam raz dla 5 latka na początek.
Aaa .. i miałem na myśli "PAW Patrol: On a Roll!", bo teraz widze, że jeszcze jakieś inne
@howking: U mnie 6 latek ze mną najwięcej w Minecrafta na split screenie gra. Potem w kolejności popularności Zelda Botw, Mario Odyssey, Super Smash Bros Ultimate. Mario Party i Mario Kart znudziły się szybko. Następne pewnie kupimy Zelde Skyward Sword i Age of Calamity, bo demo mu podeszło.
@tuco_benedicto: Pewnie zależy od dziecka, ale 5 latek w platformówce 3D może jeszcze mieć problemy z poruszaniem się i orientacją w przestrzeni. Stawiałbym na początek jednak na klasyczną platformówkę 2D i dopiero jak to ogarnie to na 3D.
@Tesseract Psi patrol bardzo wybacza błędy i niedokładne sterowanie. A na przykład taki Mario czy inne platformówki 2d mogą być frustrujące dla 5-latka. Mario party jako gra ruchowa jak najbardziej też powinna się sprawdzić
A na przykład taki Mario czy inne platformówki 2d mogą być frustrujące dla 5-latka


@tuco_benedicto Wiem o tym. Sam właśnie swego czasu szukałem jakichś mega prostych platformówek na początek dla 5 latka i wbrew pozorom wyboru za dużego nie ma. A 5 latek to jednak nie 7 latek. W tym wieku każdy rok to ogromna różnica. Stanęło na Paw Patrol i się sprawdził.
Teraz zobaczyłem dopiero, że jest ta 2 część, więc
@howking: Wszystko co od nintendo i dla nintendo ekskluzywne chyba warto przejrzeć - Mario różne, Zeldy póki co sa 2 (Link's Awakening i BOTW, który jest must have) i taki crossover eksluzywny Cadence of Hyrule (czyli Crypt of Necrodancer w świecie Zeldy), trzecia niedługo na lato wyjdzie i inne marki od N. można poszperać. Sporo tutaj japońszczyzny i jrpg'ów wiadomo będzie.
Dla dziecka może Pokemony jakieś np Lets Go (Pikachu/Evee) itp