Wpis z mikrobloga

@Hipodups: Poprawiłem ją tak jak powinna wyglądać. Popełniłeś mały błąd w swojej edycji. Dorysowałeś nowy fragment drogi zamiast edytować już istniejący. Prawidłowa edycja powinna wyglądać na wycięciu fragmentu drogi który chce się edytować . Można wtedy zmienić spoistość drogi tylko w wyciętym fragmencie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hipodups: Jest w porządku. Jeśli planujesz mapować więcej radzę ci abyś przez jakiś czas klikał opcję "Chcę aby ktoś przejrzał moje zmiany"
Dlatego, żeby jakiś błąd który popełnisz nie wszedł w aktualizację innych map. Na przykład, żeby nawigacja samochodowa nie pokierowała kogoś przez pola, bo niestety często się to zdarza( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Vel_Makarena: Trochę pomapuje, szczególnie nawierzchnie i chętnie będę dawać do akceptacji. Pytanie czy podrzucać to Tobie np. w tym wątku czy po prostu oznaczać i ktoś to kiedyś ogarnie?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hipodups: Jeśli mapujesz w id 2 przeglądarce to musisz podwójnie kliknąć w daną drogę tak utworzył się punkt. Punkt ten się podświetli i wtedy klikasz prawym przycisk myszy wytnij. Tak samo robisz z drugim końcem tej drogi.
Później wycięty fragment się podświetla i wprowadzasz zmiany tylko do wyciętego fragmentu.
  • Odpowiedz