Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KornixPL: ja mialem w poprzednim aucie skore, i z tego co na szybko wyczytałem z to da sie odmalowac, jeśli skora też jest na kierownicy to można to w miare ogarnac samemu. Najważniejsze jest to, ze o skore trzeba dbac - trzeba ja nawilzac. Nawet i zwyklym srodkiem (wtedy czesciej) - co 3 msc nawilzac skore na fotelu kierowcy, raz na pół roku resztę.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KornixPL: ja mialem zwykły z marketu srodek do pielęgnacji, najpierw myłem fotele woda z mydlem, a potem tym srodkiem, nawet taki zabieg najzwyklejszy pozwoli choć trochę pomóc skorze. A z tych lepszych to pewnie od rr customs, na yt na pewno maja jakieś filmy instruktażowe
  • Odpowiedz
@aksal89: Wołaj

@kavior: Kierownica to drewno + skóra. Jest w dobrym stanie. W sumie samochód ma niski przebieg ale widać ze o fotele nikt nie dbał. Nie są popękane ale takie troszkę pogniecione i na tych zagniotkach kolor trochę się "wytarł". Teraz jest w moich rękach I będę dbał jak "o swoje"

@SpokojnyPan: Trzeba dobierać pod kolor skory czy to bardziej uniwersalne?

Ogólnie to w sobotę
  • Odpowiedz
@KornixPL: No to przetestowane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poniżej zdjęcie zestawu, który kupiłem.
Użyłem wszystkich trzech specyfików, ale tak właściwie mogłem myślę bez problemu tylko specyfika czyszczącego, a potem impregnatu, ten pielęgnujący to raczej przypominająco co jakiś czas.

Nie śmierdzą, dobrze się rozprowadzają, żaden z nich nie zostawia tłustej powierzchni. I chyba przez to nie ma za bardzo efektu wow ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale może też dlatego, że mam czarną tapicerkę po której nieszczególnie było widać zabrudzenia (poza kierownicą).
Liczyłem jednak, że będzie jakieś bardziej widoczne nasycenie koloru, a szczerze mówiąc zrobiłem nawet tak, że nasmarowałem tym kremem pół fotela, a pół zostawiłem pokryte tylko samym specyfikiem do pielęgnacji
aksal89 - @KornixPL: No to przetestowane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poniżej zdjęcie zestawu, który ...

źródło: comment_1619269360q6EQWhedR7kabU4MieKJiz.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KornixPL: może minimalnie się przyciemniło, ale oczywiście wciąż je widać. Żeby się tego całkowicie pozbyć, trzeba by było szpachle do skóry i lakier, ale aż tak mi się nie chce bawić na razie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz