Wpis z mikrobloga

@modzelem: Nadal nie rozumiem i chyba nie zrozumiem jak łatwo wolnorynkowym populistom udało się stworzyć chochoła o tym, że lewica jest przeciwko ludziom pracy. Ewidentnie trafili na podatny, bezrefleksyjny i bujający w obłokach grunt.
  • Odpowiedz
@modzelem: Ale wielu takich argumentów używa. A bo lewactwo kradnie, a bo lewactwo nic nie robi a bo lewactwo to zamordyzmu i podatków chce. Chochoły i idiotyzmy, kawiorowa lewica z Warszawki nie jest najlepszym odbiciem całego politycznego spektrum.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Gaku745: oczywiscie, że tak
w Warszawie na strajku było ile, 200tys ludzi? to jest jak najbardziej na tyle nieliczna grupa żeby uznawać, że to nie jest problem większości społeczeństwa, bo kwestia tego przepisu to jest skala 1000 przypadków rocznie

z reszta wałkowanie tego strajku kobiet od pół roku xD jedyny argument jaki masz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@modzelem: w wolnym kraju żyją sobie spokojnie, na łańcuchu kościółka, trzymani za mordę. Można się przecież przyzwyczaić, a lewica nie wiadomo o co się #!$%@? ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@flumpy_bread: łańcuch kościółka dotyka mnie w znacznym stopniu. Na każdym kroku odczuwam próby wetknięcia mi ideologii bogobojnych zjebów. Wystarczy na przyklad wsiąść do samochodu i przejechać dwie ulice w większym mieście, żeby ujrzeć kościółkówą propagandę na bilbordach. Można też spojrzeć na zestawienia kwot przeznaczonych na kościółek ze skarbu państwa, na który jako podatnik się składam. Ewentualnie można odpalic sobie program trzeci polskiego radia rano, żeby zamiast ulubionej audycji nadawanej niegdyś,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@jendriu: nom wymieniaj dalej, bo na ten moment:

1. bilbordy są sfera publiczna do której każdy ma dostęp i każdy może sobie wykupić powierzchnię reklamową, ale jak rozumiem jesteś za cenzurowaniem treści jakie mogą się znajdować w przestrzeni publicznej xd
2. problemem nie jest kościół a media publiczne zależne od polityków
3. związki wyznaniowe otrzymują dotacje zależne od ilości wiernych to po pierwsze, po drugie fundusz kościelny funkcjonuje na zasadach zwrotu zagrabionego przez komunistyczne władze majątku i beneficjentami nie są wyłącznie kościół katolicki ale i żydowskie gminy wyznaniowe, ale problemem nie jest Kościół a fakt, że państwo redystrybuuje pieniądze na określone organizacje. jak przeznacza te pieniądze na lewicowe ugrupowania za SLD i po to już było spoko? nie, ale to nie jest zarzut do samego Kościoła a do polskiego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@flumpy_bread: nie spodziewałem się innej reakcji niż klasycznego wyparcia i ucieczki w temat zastepczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kościółek niestety w tym kraju ma poważny wpływ na życie normalnych ludzi i twoje wicie się i fikolki nic w tym temacie nie zmieniają. Na szczęście statystyki są optymistyczne, kościółek w Polsce za jakiś czas będzie cienko piszczał, mam tylko nadzieję, że będę jeszcze żył i będę tego
  • Odpowiedz