Wpis z mikrobloga

@kam1ll: Wrzucam co mam do rosołu, im więcej zielska tym lepiej, rosół, robię od wielu lat, np w niemczech jest ciężko o pietruszkę, w sensie samego zielska jak część co jest w ziemi, poza tym w u nas w Polsce jak się wchodzi do warzywniaka to pięknie pachną zioła itp już z daleka a tu jakieś takie bez polotu, dopiero jak się np posieka koperek czy pietruszkę to czuć minimlanie
  • Odpowiedz
@gorzki99: Myślę że to kwestia regionalna i nawyku, dla mnie rosół to na kuraku, wołowina mi nie podchodzi, z innej strony na różnych mięsach się robi rosół albo ramen i inne a-la zupy chińskie i Azjatyckie.
  • Odpowiedz
no i wiadomo, mięso musi być., nie ma jak opierniczyć kawał mięcha z rosołu


@Drake1: Spoko. Ja nie atakuje ani nie hejtuje. Kazdy lubi co innego i to jest ok. Dla mnie poprostu kura to nie mieso :P (a jestem jaknajbardziej miesozerny)

Ale pelna zgoda ze w rosole oprocz miesa licza sie warzywka. Rosol bez miesa to to samo co rosol bez warzyw-to nie rosol :P
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Drake1: każdy robi inaczej, ale łooo mnie zaskoczyłeś, ja zawsze daje dużo więcej mięsa niż warzyw, ziele angielskie i liście laurowe
  • Odpowiedz