Wpis z mikrobloga

@Anonymous2115: koleś nie jest ubezwłasnowolniony, w interesie kamerzysty było się dowiedzieć czy z chłopakiem jest wszystko ok. To tak jakbyś poszedł do klubu, wyrwał dziewczyne, przeleciał ją a po wszystkim okazałoby się że miała 12 lat ale wyglądała na 18. Takie rzeczy po prostu trzeba weryfikować. Gdyby między tym kolesiem a kamerzystą była jakaś spisana umowa albo zastrzeżenie że koleś się na wszystko się godzi, jej świadomy i poczytalny itd. to
@Anonymous2115: jaki opiekun? Chcesz każdej niepełnosprawnej osoby przypisać 3 opiekunów którzy będą chodzić za nim 3x8h?
Tu chodzi o to że Łukasz W. wykorzystał to że poszkodowany chciał być sławny i oszukał go wmawiając że wykonując uwłaczające czynności stanie się sławny(gdzie poszkodowany nie był w stanie samodzielnie ocenić wykonywanych czynności). Jest to oczywiste pastwienie się nad osobą niepełnosprawną umysłowo dla własnych celów.
@Anonymous2115: do ciebie chyba nie dociera, że osoba niepełnosprawna intelektualnie jest podatna na sugestie i zrobi często wszystko co jej powiesz, nawet nie oferując nic w zamian. To, że można coś zrobić to nie znaczy, że powinno się to robić. Gdyby ten głupi człowiek wykonał sobie sam te zadania to nikt by nie miał problemu. Problemem jest, że naruszyli godność drugiego, bezbronnego tak na prawdę człowieka i co najgorsze pokazują to
@yahoomlody: o czym mówisz, nie zauważyłem żeby Polsat pokazywał niepełnosprawnych umysłowo jedzących g**no, czy wchodzących do kanału. Sprawy by nie było gdyby to był zdrowy człowiek, który zgodził się na te zadania.
Według mnie jeśli ktoś dorosły, w pełni świadomy zgodzi się na to żeby się z niego śmiali na wizji za hajs, to jest to ok, nie ma w sumie znaczenia czy oglądaj to dorośli czy dzieci.
@yahoomlody: jest różnica między kimś po prostu głupim a kimś kto ma stwierdzoną niepełnosprawność umysłową. Bonus dał się zrobić w #!$%@? podczas wywiadu chlając jakby pierwszy raz zobaczył na oczy wódkę. Konon przed zagraniem u Vegi też raczej musiał podpisać jakiś angaż i z tego co wiem to oficjalnie nie jest niepełnosprawny intelektualnie, tzn nie ma postawionej diagnozy. Zostawiłem Tigera bo kompletnie nie zgadzam się z tym jak zostaje wykorzystywany przez
@yahoomlody:

przecież bonus bgc miał (ma?) schizofrenię, myślisz, że jego mitomania to skąd się wzięła?

z tego co teraz sprawdziłem to powiedział że miał kiedyś schizofrenie i był alkoholikiem. Nie wiem jak to zweryfikować, nie wiem czy w trakcie nagrywania wywiadu podczas którego rzygał rzeczywiście cierpiał na schizofrenie. Pozwolili mu walczyć w FameMMA więc jakieś minimum badania psychiatrycznego musiał przejść i skoro walczył to raczej nic nie wykryli.

aha, to potrzebujesz