Wpis z mikrobloga

@hetvai7: Win ratio mi się #!$%@?ło tydzień temu. jakieś 2 tygodnie temu wróciłem do Lolka po 5 latach, i na początku wygrywałem a teraz nic. Nie wiem co się stało. Zacząłem przegrywać wszystko a do teamu wlatywali mi albo afki, albo trolle albo skrajni idioci.
  • Odpowiedz
@michalxd21: Skup się na eliminowaniu swoich błędów, zacznij od postaw, czyli od swojego buildu, potem staraj się przyglądać poszczególnym etapom rozgrywki, oczywiście jeśli Ci zależy na polepszeniu się jako gracz, powodzenia
  • Odpowiedz
@michalxd21: Zdaje sobie sprawę, po prostu musisz wiedzieć, że narzekanie na swoje drużyny to najgorsze co możesz zrobić dla siebie, zwyczajnie staniesz się jednym z setek tysięcy silverów, które ciągle płaczą, że niemożliwe jest wyjście z tego elo
  • Odpowiedz
@michalxd21: Na flexach mam silvera i same easy gierki wchodzą, ogólnie skilla popraw to wyjdziesz bez problemu największe błędy silverow to chyba nie robienie obj we właściwym czasie i bycie zachłannym.
Są rundy których po prostu nie wygrasz nie przejmuj się takimi 70% wr wystarczy
  • Odpowiedz
@michalxd21: Musisz grać odpowiednio skoncentrowany i zmotywowany co grę. Jeśli raz na jakiś czas zrobisz taki wynik jak w tej grze, to za mało. Climbowanie to jest przede wszystkim regularność, trzeba być do bólu solidnym na odpowiednim poziomie. Postaraj się grać champami, które są użyteczne dla drużyny bo mają CC albo potencjał do robienia plejsów, albo są hyper carry (jhin, ashe, kaisa, tristana, jinx).
Takimi buildami na Kaisie bota nie zawojujesz.
Drmscape2 - @michalxd21: Musisz grać odpowiednio skoncentrowany i zmotywowany co grę....

źródło: comment_1618833933ge4kAyNLo1L9dTRp9vRzFI.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@michalxd21: W obydwu drużynach masz po 4 nieogarów i po jednym graczu który wie jak nie zdychać co chwile.

Typ w drużynie przeciwnej wybrał naczosa który skaluje się przez całą grę. W tym elo od 6 lvl nasus prawdopodobnie na spokojnie zabija przeciwnika na linii i dalej farmi Q które pozwoli mu w lategame na 1 shot większości carry.

Ty grasz early game ADC nastawionym na zdominowanie linii, mordowanie sqiushy czempionów
  • Odpowiedz
@michalxd21: ziomek, twoje staty srednie 6.1 / 6.7 / 7.2
Jedną gierke zownił 22-5 i juz #!$%@? spammowanie że jak on ma wyjsc z tego silvera skoro gra z samymi noobami :D Widać jak na dłoni ze masz wiecej #!$%@? deadow niż killów grajac adc/mid xD
Ogarnij swoja gre a potme marudz na innych.
  • Odpowiedz
@michalxd21: btw, aż mi sie kojarza takie typowe topy które #!$%@?ą snowball przez to ze jungler ich dobrze zgankuje, #!$%@? 3-0 na linii, reszta przegrywa i wielki pros spamuje na cacie "GOD, REPORT MY TEAM" gdzie wchodze w jego historie a tam co gre w #!$%@? 1-6, 1-8, 2-10xDDDDD Chwila CHFAŁY
  • Odpowiedz
Zamiast zrobić tego Umbrial glaive mogłeś złożyć itemek na przebicie pancerze i slow, to by ci się 10x łatwiej tego nausa zabijało
  • Odpowiedz