Wpis z mikrobloga

@amantadeusz wątpię, żeby była taka pewna dawka przy której się nie uzależnisz. Tym bardziej jesli już teraz planujesz brać raz w tygodniu rekreacyjnie. A z benzo jest bardzo łatwo sobie zwiększać dawki czy częstotliwość
  • Odpowiedz
@amantadeusz: tu nie chodzi o dawkę, a predyspozycje. Jak benzo ci będzie za bardzo pomagać, zabijać nudę - to w końcu ją sobie zwiększysz. Z doświadczenia powiem że jak nie próbowałeś, i nie masz tego od lekarza pod nadzorem lekarza to lepiej nie próbować.
  • Odpowiedz
@Xwolf66: @Indyjskiziomek: @ImperatorPL: @VICTORINE: @nomysza6666:

Dzięki za porady koledzy. Prawda jest taka, że poza działaniem rekreacyjnym zastanawiam się też nad kwestią lecznicą. Psychiatra mi to przepisał w razie nagłych ataków paniki z dala od domu (jedynego miejsca, w którym jestem w stanie się uspokoić). Ostrzegając przed potencjalnych uzależnieniem, żebym używał rozwaznie. Nigdy jeszcze co prawda go nie używałem, ale zastanawiam się jaka byłaby granica uzależnienia się od
  • Odpowiedz
@amantadeusz to wszystko co pisali na gorze to prawda. Ogolnie im wieksza dawka tym wieksze ryzyko bo przy wiekszych dawkach nie pamietasz co robiles i mozesz wtedy nieswidomie wziac jeszcze wiecej. Przy twojej dawce utrata pamieci ci nie grozi, wiec ryzyko jest stosunkowo niskie. Aczkolwiek bedzie cie kusilo zeby zwiekszyc dawke albo czesciej brac. Zawsze dobrze ustawic sobie jakis limit i sie go trzymac. Jesli jestes pod kontrola lekarza to masz dodatkowe
  • Odpowiedz