Wpis z mikrobloga

@Sotha: Kupowałem na netman.pl (laptop Dell) i amso.pl (laptop HP i dwa monitory Fujitsu) - za każdym razem byłem zadowolony z zakupu, tzn. laptopy i monitory oznaczone jako A+ były rzeczywiście w doskonałym stanie.
@Grzesiek_astronaut: około 2000. Patrzę na to co znam i w pewnym sensie mam sprawdzone, czyli w pierwszej kolejności ThinkPady, HP Probooki / Elitebooki. Pewnie jeszcze zerknę na delle...
Tylko no... miałem kiedyś kilka zakładek z takimi sklepami, ale jak to bywa z zakładkami, zgubiłem przy którymś formacie.
@Grzesiek_astronaut: Prowadzisz jakiś sklep internetowy, allegro albo coś formalnego w ten deseń?
Różowa nie chce od osób prywatnych, zresztą nie wiem czy poleasingowy będzie chciała. Na chwilę obecną robię tylko przegląd żeby się zapoznać z aktualną sytuacją na rynku, bo kwestia eventualnego zakupu to +/- za dwa, trzy tygodnie.
Prowadzisz jakiś sklep internetowy, allegro albo coś formalnego w ten deseń?


@Sotha: allegro, ale wystawione jest może 10% bo schodzą cały czas sprzęty. Powiem tak, namów na wersję biznesową, bo z punktu widzenia serwisanta lapków, stwierdzam że nowe marketówki to jest po prostu szmelc który się rozleci po 2 -3 latach.