Wpis z mikrobloga

@pLuteczkoo u mnie podobnie. Pisałem do Ruska ale odpisał mi że u niego działa...
Napisz przez support na stronie też. Jak dostanie więcej zgłoszeń to może coś pokręci tam.
@hejtutajkamil: uważasz, że obiążenie serwerów u ruska to jedyna możliwość zacinania kanałów? Jak tak to sie grubo mylisz i brakuje Ci podstawowej wiedzy żeby się na takie tematy wypowiadać. Wracając do tematu.. U mnie też tnie na niektórych kanałach, problem leży ewidentnie po stronie teleeleviednie, trzeba mu zgłaszać
@xulek: Tobie brakuje wiedzy kolego :) jestem u ruska od 2018 wiec nie ucz ojca dzieci robić :) co mu trzeba zgłaszać? gościu ta usługa kosztuje 3euro XDDD jak chcesz bez zacinania to kup sobie legalną TV u ruska jest wszystko ok, u mnie jakoś nic nie zacina bo mam dobry Internet, i dostawca nic nie blokuje, jak odpalisz po LTE i nic ci nie będzie zacinało to później pisz głupoty.
@hejtutajkamil: ok, czyli Twoja wiedza opiera się na posiadaniu listy od 2018, szanuje. Myślę, że na tym dyskusje mozemy zakończyć, bo nie ma co dyskutować z taką encyklopedią wiedzy ;)